Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Leon IV (mk4) / Απ: Μάλλον δεν πουλάει το leon
« Τελευταίο μήνυμα από polioan στις 30-06-2022, 10:32:38 »
Πάντως ειναι γεγονός οτι δεν εμφανιζονται πολλά νέα Leon στους δρόμους (της Θεσσαλονικης σιγουρα οπου κινουμε και παρατηρώ).
Και οχι μονο Leon, αλλά γενικά αυτοκινητα της μάρκας SEAT. Λίγα IBIZA μονο, αλλά όχι κατι το ιδιαίτερο.
Εχω δει ελάχιστα LEON IV μαλιστα το ένα και Plug-in hubrid, (οχι Leasing). Ελάχιστα ARONA, ATECA ουτε για δείγμα.
Σιγουρα θα εχει μειωσει κατα πολύ τις πωλήσεις της η εταιρα, τουλάχιστον προς τα πάνω, εδω στην Θεσσαλονικη.

Ισχύει αυτό που αναγράφεις. Και μάλιστα Θεσσαλονίκη πετυχαίνω περισσότερο FORMENTOR παρά LEON ή ARONA κλπ.
2
« Τελευταίο μήνυμα από Giannis20VT στις 30-06-2022, 09:13:25 »
Πάντως ειναι γεγονός οτι δεν εμφανιζονται πολλά νέα Leon στους δρόμους (της Θεσσαλονικης σιγουρα οπου κινουμε και παρατηρώ).
Και οχι μονο Leon, αλλά γενικά αυτοκινητα της μάρκας SEAT. Λίγα IBIZA μονο, αλλά όχι κατι το ιδιαίτερο.
Εχω δει ελάχιστα LEON IV μαλιστα το ένα και Plug-in hubrid, (οχι Leasing). Ελάχιστα ARONA, ATECA ουτε για δείγμα.
Σιγουρα θα εχει μειωσει κατα πολύ τις πωλήσεις της η εταιρα, τουλάχιστον προς τα πάνω, εδω στην Θεσσαλονικη.
3
« Τελευταίο μήνυμα από polioan στις 29-06-2022, 10:37:50 »
 :xa: :xa: :xa:
Τα βάζουμε και δίπλα δίπλα να τραβήξουν τα βλέμματα και να μην ξαναπούν αν πουλάει το συγκεκριμένο μοντέλο!
4
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 28-06-2022, 22:44:35 »
Wise choice sir wise choice :ok: :ok: :ok:
5
« Τελευταίο μήνυμα από polioan στις 28-06-2022, 22:41:55 »
Όχι όχι...μην ανησυχείς! Δεν σου κλέβω την αποκλειστικότητα...
Σε κόκκινο το ήθελα .
6
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 28-06-2022, 22:22:05 »
Πες μου ότι δεν παράγγειλες μαύρο...Γουστάρω αποκλειστικοτητα!!! :xa: :xa: :xa:
7
« Τελευταίο μήνυμα από polioan στις 28-06-2022, 22:16:37 »
Τότε σε έχω πετύχει ..  :59:
8
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 28-06-2022, 22:14:21 »
Το ένα απ αυτά το μαύρο είναι το δικό μου!!!
9
« Τελευταίο μήνυμα από polioan στις 20-06-2022, 09:41:41 »
Την καλησπέρα μου παιδιά.Παρατηρω πως ενώ το αυτοκίνητο κυκλοφορεί εδώ και 2 χρόνια τα posts είναι ελάχιστα! Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει? Είμαστε όντως 5-10ατομα που αγοράσαμε το leon mk4 η άραγε το αγοράζει κόσμος που δεν ασχολείται με forum και η λέξη petrolhead τους είναι εντελώς άγνωστη?Anyway εγώ απολαμβάνω την μοναδικότητα καθώς εδώ και 8 μήνες που έχω το αμάξι δεν έχω συναντήσει ούτε ένα ολόιδιο στην Θεσσαλονίκη!!!!Ούτε ferrari να ήτανε!!!!

Και εγώ Θεσσαλονίκη, αλλά ακόμα περιμένω την παραγγελία μου για το MK4 FR PLUS. Θεσσαλονίκη έχω πετύχει 3 αυτοκίνητα προς το παρόν.
10
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 19-06-2022, 22:12:03 »
Επίσης είναι αρκετός κόσμος που δεν ασχολείται με forums αλλά με τα FB clubs
Πάντως και το Leon 3 που είχα δεν μπορώ να πω ότι έβλεπα και πολλά και ειδικά FR
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10