Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Leon IV (mk4) / Απ: Ποιό μοντέλο LEON IV επιλέξατε
« Τελευταίο μήνυμα από gsa1967 στις 12-11-2021, 18:14:43 »
Ρωταω ρε πατριωτη απο προσωπικες εμπειριες … ρητορικη ερωτηση ηταν
σε πολλα φορουμ που παρακολουθω ολες οι εταιρειες εχουν θεμα λογω ελλειψης αγωγων. παραγγελια μαρτιου σε focus ακομη δεν εχει παρει vin που του ειχανε πει οκτωβριο θα το εχει.
οποτε καλυτερα να ρωτας την αντιπροσωπεια.
2
« Τελευταίο μήνυμα από mcspook στις 12-11-2021, 16:39:17 »
Καλως σας βρηκα. Εχω παραγγειλει απο 23 Σεπτεμβη 2021 to leon 1.5 e-tsi dsg fr plus με 10αρα οθονη και dcc ως εξτρα σε λευκο χρωμα. Γνωριζει κανεις ποσο θα κανει να ερθει το αμαξι γιατι οι πεντε μηνες που μου ειπαν ειναι πολλοι. Ευχαριστω

Για Seat δεν ξέρω μιας και θα έρθει από Eυρώπη, αλλα το Yaris που παρήγγειλε γνωστός μου τον σεπτέμβρη, του είχαν πει πως αναμένεται μέσα ιανουαρίου (για ήδη υπάρχουσα παραγγελια).. Aρχές του μήνα ενημερώθηκε πως θα καθυστερήσει δυο μήνες.
Οπότε οι πέντε μήνες που σου είπανε, μάλλον είναι στην καλύτερη των περιπτώσεων, μιας και αν υπάρχει έλλειψη παράδειγμα σε κάμερες, το αυτοκίνητο θα είναι παρκαρισμένο έξω σε αναμονή για την κάμερα οπισθοπορείας του.
Πάντως 5 μήνες για νέα παραγγελία καλά είναι. To Yaris για νέα παραγγελια μας έλεγαν 10 μήνες στην καλύτερη.
3
« Τελευταίο μήνυμα από samysenz στις 11-11-2021, 18:21:39 »
πως θες καποιος να ξερει περισσοτερα απο οτι σου λεει η επισημη αντιπροσωπεια?

Ρωταω ρε πατριωτη απο προσωπικες εμπειριες … ρητορικη ερωτηση ηταν
4
« Τελευταίο μήνυμα από disino στις 11-11-2021, 07:53:45 »
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Μπορεί να είναι πολλοί, αλλά αυτή είναι η κατάσταση αυτή τη στιγμή, από αυτά που διαβάζω. Λόγω της έλλειψης ημιαγωγών στην αγορά, υπάρχουν καθυστερήσεις και στα αυτοκίνητα και σε προϊόντα τεχνολογίας.
Υπομονή και με το καλό η παραλαβή! :ok:
5
« Τελευταίο μήνυμα από gsa1967 στις 11-11-2021, 07:51:22 »
Καλως σας βρηκα. Εχω παραγγειλει απο 23 Σεπτεμβη 2021 to leon 1.5 e-tsi dsg fr plus με 10αρα οθονη και dcc ως εξτρα σε λευκο χρωμα. Γνωριζει κανεις ποσο θα κανει να ερθει το αμαξι γιατι οι πεντε μηνες που μου ειπαν ειναι πολλοι. Ευχαριστω
πως θες καποιος να ξερει περισσοτερα απο οτι σου λεει η επισημη αντιπροσωπεια?
6
« Τελευταίο μήνυμα από samysenz στις 11-11-2021, 01:00:26 »
7
« Τελευταίο μήνυμα από disino στις 06-11-2021, 10:29:00 »
Καλησπέρα και από μένα. Δεν ξέρω αν αυτό το post αναφέρεται μόνο στα Seat ή και στα Cupra πάντως εδώ και 7 μήνες είμαι ευτυχής κάτοχος ενός Cupra Leon 1.4 eHybrid 245HP σε Desire Red χρώμα
Βεβαίως και αναφέρεται και στα Cupra. Leon είναι κι αυτά. Κομμάτια από τα σπλάχνα της Seat. :xa:

Αν θες, άνοιξε ένα θέμα στην ενότητα «Φωτογραφίες μελών», όταν έχεις χρόνο, να μας παρουσιάσεις το αμάξι σου και να μας πεις τη γνώμη σου. :ok:
8
« Τελευταίο μήνυμα από nkalis στις 05-11-2021, 23:15:41 »
Καλησπέρα και από μένα. Δεν ξέρω αν αυτό το post αναφέρεται μόνο στα Seat ή και στα Cupra πάντως εδώ και 7 μήνες είμαι ευτυχής κάτοχος ενός Cupra Leon 1.4 eHybrid 245HP σε Desire Red χρώμα
9
Καλωσόρισμα νέων μελών / New Members / Απ: Καλώς σας βρήκα.
« Τελευταίο μήνυμα από disino στις 29-10-2021, 13:16:01 »
Ναι. Δες αν υπάρχει τέτοιο θέμα στην αντίστοιχη ενότητα και, αν όχι, άνοιξε ένα νέο εσύ. :ok:
10
Καλωσόρισμα νέων μελών / New Members / Απ: Καλώς σας βρήκα.
« Τελευταίο μήνυμα από ANDREASOMAGEIRAS στις 29-10-2021, 00:56:17 »
Υπάρχει και με λιγότερα ποιο "φρέσκο" αλλά και περισσότερα χρήματα.
Να ανοίξω κάπου αλλού θέμα αναζήτησης αυτοκινήτου μιας και εδώ είναι για το καλωσόρισμα;
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10