Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Καλωσόρισμα νέων μελών / New Members / Απ: Σωτήρης is checking in!
« Τελευταίο μήνυμα από Gefer στις Σήμερα στις 20:52:26 »
καλώς ήρθες!!!
2
« Τελευταίο μήνυμα από gsa1967 στις Χθες στις 18:30:51 »
 :welcomeani: :welcomeani:
3
« Τελευταίο μήνυμα από george-s101 στις Χθες στις 11:30:02 »
 :welcomeani:
4
« Τελευταίο μήνυμα από xristosfr77 στις Χθες στις 01:17:20 »
 :welcomeani:
5
« Τελευταίο μήνυμα από disino στις 08-05-2021, 23:07:17 »
Καλώς ήρθες στην παρέα μας! :ok:
6
« Τελευταίο μήνυμα από ManolisGti στις 08-05-2021, 20:37:41 »
Καλως ηλθες κοντα μας! :welcomeani:
7
Καλωσόρισμα νέων μελών / New Members / Σωτήρης is checking in!
« Τελευταίο μήνυμα από SotosLg στις 08-05-2021, 20:23:24 »
Καλησπέρα απανταχού σεατάκιδες!

Λέγομαι Σωτήρης και είμαι απο Κόρινθο.
Είμαι κάτοχος ενός Ibiza mk2 5door κόκκινου χρώματος χρονολογίας '94!

Καλώς σας βρήκα και καλώς ήρθα!  :auto: ::hiphop::
8
Leon IV (mk4) / Απ: Ελαφρύς-μικρός θόρυβος "στα χαμηλά".
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 05-05-2021, 22:14:02 »
Εμένα το κάνει και εν κινήση όταν πατάω γκάζι ας πούμε και έχω μέσα Δευτέρα και ειμαι μέσα στη πόλη σε ένα στενό που έχει ηχώ. Δλδ πέρα από το κουδούνισμα που ακούω όταν κάνω αλλαγή π.χ απο πρώτη-δετέρα, ακούω αυτόν τον μικρό θόρυβο συνεχόμενα όταν έχω ταχύτητα και ειμαι σε πορεία μέσα στη πόλη. Έναν συνεχόμενο μικρό ενοχλητικό μεταλλικό  ήχο σαν κουδούνισμα...τον ακούς πεντακάθαρα μέσα σε στενό. Εσένα στο κάνει αυτό?
Θα το κοιτάξω χωρίς ράδιο και θα σου πω

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

9
« Τελευταίο μήνυμα από Dimitris_547 στις 05-05-2021, 21:51:52 »
Λοιπόν Δημήτρη το κάνει και σε εμένα τελικά. Δεν το είχα παρατηρήσει με τα κλειστά παράθυρα , ξαναμπήκα σήμερα με ανοιχτά τα παράθυρα και το κάνει σχεδόν πάντα σε αλλαγές απο 1η -2α . Δεν είναι πολύ δυνατός αλλά ακούγεται .
Αν δεν κάνω λάθος και με το DSG όταν είχα ανοιχτά τα παράθυρα άκουγα κάποιον ήχο , τώρα που το είπες και το έχω μυαλό μου θα το ακούω συνέχεια  :dizzy:

Εμένα το κάνει και εν κινήση όταν πατάω γκάζι ας πούμε και έχω μέσα Δευτέρα και ειμαι μέσα στη πόλη σε ένα στενό που έχει ηχώ. Δλδ πέρα από το κουδούνισμα που ακούω όταν κάνω αλλαγή π.χ απο πρώτη-δετέρα, ακούω αυτόν τον μικρό θόρυβο συνεχόμενα όταν έχω ταχύτητα και ειμαι σε πορεία μέσα στη πόλη. Έναν συνεχόμενο μικρό ενοχλητικό μεταλλικό  ήχο σαν κουδούνισμα...τον ακούς πεντακάθαρα μέσα σε στενό. Εσένα στο κάνει αυτό?
10
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 05-05-2021, 13:57:07 »
Καλησπέρα φίλε, Χριστός Ανέστη. Ο θόρυβος αυτός που ακούω εγώ σκέψου είναι σαν ελαφρύ κουδούνισμα το οποίο το ακούω καθαρά κυρίως όταν ειμαι μέσα σε κλειστό δρόμο-στενό (που έχει ηχώ) εν κινήσει. Αν κλείσω τα παράθυρα δν ακούω κάτι. Τον ίδιο θόρυβο τον ακούω και στην αλλαγή 1η Δευτέρα σαν πιο έντονο κουδούνισμα. Ήδη έχω πάει αντιπροσωπία έβαλα τον μηχανικό μέσα, θα ρωτήσει μου είπε αν το κάνουν και άλλα FR αλλιώς θα ψαχτούμε. Οτι πληροφορία μπορείς να δώσεις και συ, καλοδεχούμενη, κανε τις βόλτες σου κ πες μου. :think:

Λοιπόν Δημήτρη το κάνει και σε εμένα τελικά. Δεν το είχα παρατηρήσει με τα κλειστά παράθυρα , ξαναμπήκα σήμερα με ανοιχτά τα παράθυρα και το κάνει σχεδόν πάντα σε αλλαγές απο 1η -2α . Δεν είναι πολύ δυνατός αλλά ακούγεται .
Αν δεν κάνω λάθος και με το DSG όταν είχα ανοιχτά τα παράθυρα άκουγα κάποιον ήχο , τώρα που το είπες και το έχω μυαλό μου θα το ακούω συνέχεια  :dizzy:
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10