Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Leon IV (mk4) / Απ: Ελαφρύς-μικρός θόρυβος "στα χαμηλά".
« Τελευταίο μήνυμα από xRRx στις 13-10-2021, 21:52:49 »
οχι δε μπήκα στη διαδικασία.
Θα ανοίξουμε ένα θεματακι κάποια στιγμή :p
2
Leon IV (mk4) / Απ: Ελαφρύς-μικρός θόρυβος "στα χαμηλά".
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 11-10-2021, 21:31:17 »
Και στο καινούριο 2λιτρο που έκανα τεστ drive χθες όσο κοιτούσαν το δικό μου για το τιμόνι έχει αυτό το θόρυβο στο σασμάν, είναι το συγχρονιζέ 1η-2η και το θεωρούν φυσιολογικό .
Σε συζήτηση που είχα με το παλικάρι που ασχολήθηκε με το δικό μου, μου είπε πως ο θόρυβος αυτός υπάρχει και στα ΜΚ3 αλλά είναι μπετά, δεν έχουν πάθει τπτ τα σασμάν και μάλιστα μου είπε για πελάτη του που αυτή τη στιγμή έχει 175κ χλμ στο ΜΚ3 του και δεν έβγαλε κιχ.

Εντυπώσεις για το διλιτρο έγραψες κάπου και τις έχασα ? Αν όχι άνοιξε ένα θέμα να μας πείς
3
Leon IV (mk4) / Απ: Πρόβλημα με after market συναγερμό και κλείσιμο παραθύρων
« Τελευταίο μήνυμα από xRRx στις 29-09-2021, 15:27:56 »
Ασφαλεια με τπτ δε νοιώθεις, ακόμα και με το συναγερμό, πχ μπορεί να κοιμάσαι βαθιά και να μην τον ακούσεις.
Σε πολλά σημεία χάνει το software, αλλά όσο αφορά το tracking, παραδόξως δουλεύει καλά.
Φυσικά εδώ η seat είχε πει πως θα συμπεριλάβει και το κλείδωμα κινητήρα, αν δρν βάλεις το sPIN δε θα παίρνει μπροστά.
Σε αναμονή λοιπόν, όποτε και αν.
4
Leon IV (mk4) / Απ: Ποιό μοντέλο LEON IV επιλέξατε
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 28-09-2021, 22:21:04 »
Το γνωρίζω αλλά δεν με απασχολεί.Προσωπικα αγοράζω αυτοκίνητο για να μου δωσει οδηγική ευχαρίστηση στο μέτρο του δυνατού πάντα και όχι για να είναι προέκταση του κινητού μου! Ελπίζω να δικαιωθώ!!!
Καλά οκ για τους χάρτες και την μουσική είναι το θέμα όχι για να γίνει προέκταση του κινητού. Εύχομαι να το ευχαριστηθείς

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

5
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 28-09-2021, 22:15:20 »
Το γνωρίζω αλλά δεν με απασχολεί.Προσωπικα αγοράζω αυτοκίνητο για να μου δωσει οδηγική ευχαρίστηση στο μέτρο του δυνατού πάντα και όχι για να είναι προέκταση του κινητού μου! Ελπίζω να δικαιωθώ!!!
6
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 28-09-2021, 21:59:02 »
Καλώς σας βρήκα! Σήμερα παραγγειλα το τελευταίο διαθεσιμο ετοιμοπαραδοτο fr manual σε χρώμα midnight black ανυπομονώ να παραλάβω σε 10 μέρες περίπου! Στεναχωρήθηκα που παρέδωσα ως ανταλλαγή το mk2 μου αλλά ελπίζω το καινούριο να με αποζημιωσει!!
Καλώς ήρθες φίλε μου και με το καλό να παραλάβεις. Γνωρίζεις ότι δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις το full link?

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

7
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 28-09-2021, 20:56:58 »
Καλώς σας βρήκα! Σήμερα παραγγειλα το τελευταίο διαθεσιμο ετοιμοπαραδοτο fr manual σε χρώμα midnight black ανυπομονώ να παραλάβω σε 10 μέρες περίπου! Στεναχωρήθηκα που παρέδωσα ως ανταλλαγή το mk2 μου αλλά ελπίζω το καινούριο να με αποζημιωσει!!
8
Leon IV (mk4) / Απ: Πρόβλημα με after market συναγερμό και κλείσιμο παραθύρων
« Τελευταίο μήνυμα από pikos στις 23-09-2021, 23:00:42 »
1. Διότι δεν θέλω κανένας μπιπ ε καταφέρει να το κάνει βόλτα
2. Νιώθεις ασφάλεια με το software της seat; Έχεις δοκιμάσει να κάνεις reset στις εργοστασιακές ρυθμίσεις;
9
Leon IV (mk4) / Απ: Μαλακό τιμόνι μετά τα 100;;
« Τελευταίο μήνυμα από xRRx στις 22-09-2021, 11:02:12 »
Το bug που κολλάει τα προφιλ το ήξερα και το είχα γράψει εδώ μέσα, αλλά ήταν μόνο για τον κινητήρα, μετά την αναβάθμιση 1790 το πρόβλημα με το κινητήρα λύθηκε και πως λές όλα καλά, που να σου πάει στο μυαλό πως το τιμόνι κόλλησε πάλι απο κει...
10
Leon IV (mk4) / Απ: Μαλακό τιμόνι μετά τα 100;;
« Τελευταίο μήνυμα από tsofras στις 22-09-2021, 10:39:18 »
Έγινε ξανά αρχικοποίηση στους εγκεφάλους και το τιμόνι επανήλθε στα φυσιολογικά, θεωρήθηκε πως κόλλησε το προφιλ. Βασικός ύποπτος η 10ρα οθόνη.
Μου επιβεβαίωσε πάντως πως αν υπάρξει πραγματικό πρόβλημα στο τιμόνι το αμάξι θα βγάλει με τη μια σφάλμα και θα μπει σε safe mode οπότε δεν έχω να φοβάμαι κάτι.

Κοίτα να δείς που τελικά ήταν το bug που σου είχα πεί  :dizzy:
Πφφφ τραγικά πράγματα
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10