Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
21
Καλωσόρισμα νέων μελών / New Members / Διαγραφη
« Τελευταίο μήνυμα από tsakyG στις 23-03-2022, 09:08:46 »
Καλημέρα σας,
Θα ήθελα να διαγραφώ από το club αλλα δεν βρίσκω τον τρόπο. Δοκίμασα απ το προφιλ μου και γενικά απ τις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα κατι. Ευχαριστώ!
22
Leon IV (mk4) / Περί εγγύησης
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 11-03-2022, 17:10:27 »
Παιδιά καλησπέρα
Σήμερα για δεύτερη φορά σε 5 μήνες έκανα χρήση της εγγύησης καθώς κουνιόταν σε απότομες ανωμαλίες του δρόμου ο καθρέφτης του συνοδηγού και η αντιπροσωπεία απεφάνθη αντικατάσταση!Προ διμήνου αλλάχτηκε το λάστιχο στην πόρτα του οδηγού γιατί ξεκόλλησε στην επάνω γωνία!Ήθελα να σας ρωτήσω έχετε χρειαστεί την εγγύηση στο ολοκαίνουριο αυτοκίνητο σας ή το δικό μου έτυχε να έχει κουσούρια?
23
Leon IV (mk4) / Απ: Η πρώτη γρατσουνια
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 25-02-2022, 19:38:25 »
Ρώτησα τον μάστορα αλλά σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να το δεί για να σου πει 1000% αν επισκευάζεται ή όχι.Αν δεν έχεις ζημιά στο χρώμα λογικά θα είναι παιχνιδάκι!!!Δεν χάνεις τίποτα να πας για εκτίμηση
24
« Τελευταίο μήνυμα από antonis 1.8dsg στις 25-02-2022, 15:37:56 »
Το κάνουν αλλά σε γενικές γραμμές φοβούνται να πιέσουν πολύ μη τους ξεκολλήσει η μεμβράνη
25
« Τελευταίο μήνυμα από RS στις 23-02-2022, 21:18:08 »
Αν θυμηθείς μπορείς να ρωτήσεις αν το ιδιο γίνεται σε αμαξι που είναι ντυμένο με αυτοκόλλητο wrapp?
26
Leon IV (mk4) / Η πρώτη γρατσουνια
« Τελευταίο μήνυμα από s..Leontas στις 23-02-2022, 18:03:47 »
Μετά από 4 μηνες αφότου πήρα το fr βρηκα στην πόρτα του συνοδηγού το πρώτο τσαμπουκακι σίγουρα από άνοιγμα πόρτας διπλανού αυτοκινήτου :klama: :gkrrrrr:.Γδαρσιμο λοιπόν σε μέγεθος σβηστρας μολυβιού αλλά το χειρότερο:Λακουβα :gkrrrrr:Έχοντας εμπειρία απ' το προηγούμενο μου αυτοκίνητο πήγα κατευθείαν ΣΤΟΝ μάστορα PDR(Θεσσαλονίκη).Αποτέλεσμα:το Λακουβακι  εξαφανίστηκε ως δια μαγείας η γρατσουνια έμεινε αλλά δεν φαίνεται καθόλου αφού ισιωσε το στραβωμα :ok:Κάθε φορά που βλέπω μάστορα pdr να δουλεύει μένω με το στόμα ανοιχτό!!! Συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!
27
Leon IV (mk4) / Απ: Πριν τις υπογραφές
« Τελευταίο μήνυμα από galileo στις 22-02-2022, 14:36:24 »
Ευχαριστώ για την απάντηση samysenz. Το παρελαβα το αυτοκινητο. Το εψαξα οπου μπορουσα και δεν ειχε κατι. Οσον αφορα την αναμονη το 6μηνο είναι σιγουρο, και απο ο,τι διαβασα σε ξενα forums όσα παραπανω εξτρα εχεις βαλει τοσο περισσοτερο αργει. Επισης, εχει να κανει και με τη γραμμη παραγωγης, δηλαδη ενα διβδομαδο ειναι ibiza, το επομενο είναι leon και το μεθεπομενο ειναι πχ audi a1. Τελευταια συμβουλη και πολλοι μπορει να τη θεωρησετε υπερβολικη: πειτε στην αντιπροσωπεια να μην σας πληνει το αυτοκινητο πριν την παραδοση, κανε το μονος σου. Τους ειπα να μην το πληνουν σε βουρτσα και τωρα βλεπω σημαδια σαν να εχεις παρει σκουπα και το εχεις τριψει στο καπο και στην οροφη. Φυσικα θα ζητησω να μου το φτιαξουν.
28
Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας! :welcomeani:
29
Καλημέρα και από μένα σαν νέο μέλος του κλαμπ. Είμαι παλιός κάτοχος ιβιζα από την εποχή της φιλτροχοανης και του 1ου σταδίου βελτίωσης και στο μελον με βλέπω για ιβιζα με φυσικό αέριο.
30
Leon IV (mk4) / Απ: Πριν τις υπογραφές
« Τελευταίο μήνυμα από samysenz στις 04-02-2022, 13:15:44 »
Καλησπέρα και με το καλό η παραλαβή,
Στο πρώτο που μπορώ να βοηθήσω είναι στο ότι έχω κάνει νέα παραγγελία του Leon FR E-tsi απο 25/09/2021 και δεν έχω ακόμα οριστικοποιημένη εβδομάδα παραγωγής. Σίγουρα πάνω απο 6 μήνες θα είναι η συνολική αναμονή. Εμένα μου είπαν 4,5... Είχε και ακρίβεια.
Στα των υπογραφών, σίγουρα πρέπει να διαβάσεις και να ξέρεις τι υπογράφεις. Γενικά ισχύει αυτό.
Τώρα στα καινούρια αμάξια δεν νομίζω ότι θα βρείς κάτι αν κοιτάξεις από κάτω.
Αυτά από εμένα
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10