Αποστολέας Θέμα: Convenience Pack κλείσιμο παραθύρων σε βροχή  (Αναγνώστηκε 5098 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος xRRx
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 33
  • SEATCLUB.GR
    • Leon FR Mk4
Ας ανοίξουμε και αυτή τη πληγή μπας και βρω και κανέναν άλλον να πούμε το πόνο μας.

Όταν αγόρασα το λεον έβαλα και το συγκεκριμένο πακέτο για 2 λόγους.
1) είμαι στόκος και ξεχνάω τα παράθυρα ανοιχτά πολλές φορές όταν πιάνει βροχή
2) είμαι στόκος γτ ξεχνάω να ανάψω τα φώτα.

Τώρα γτ ρε seat αφού έχεις ήδη αυτόματα φώτα το πουλάς και στο πακέτο PSS (Convenience Pack: Coming/Leaving Home, αισθητήρες φωτός/βροχής, ηλεκτροχρωματικός εσωτερικός καθρέφτης) και μας παίρνεις 180 ευρώ για χαβαλέ;

Περιττό να σας πω πως για κάποιο λόγο πλέον το μενού που ενεργοποιείς τα παράθυρα να κλείνουν όταν πιάνει βροχή δεν υπάρχει, αφού αναφέρθηκα στην SEAT μου λέει θα το ψάξουμε, στέλνοντας το VIN μου στη μαμά εταιρία, η απάντηση; Απο το αυτοκίνητο δε λείπει τπτ και οτι αγόρασα υπάρχει.
Ευτυχώς ο καλός ο άνθρωπος στο σερβις μου είπε να περιμένω μπας και αλλάξει κάτι σε μελλοντική αναβάθμιση και πως αφου του ανέφερα το συγκεκριμένο πρόβλημα πήγε στο εκθεσιακό και ενώ και κει είχε το συγκεκριμένο μενού, γυρνώντας τη γλώσσα απο Αγγλικά σε ελληνικά το μενού έκανε φτερά. Μέχρι και οθόνη ξήλωσε απο το εκθεσιακό να βρει το ελάττωμα αλλά και αυτός μαζί με μένα σήκωσε τα χέρια πάνω.

Το μενού είναι αυτό που πλέον δεν υπάρχει ούτε στα Ελληνικά ούτε στα Αγγλικά


Αλλά να ανάβουν τα φώτα αυτόματα και να το πληρώσω ξανά σε πακέτο δε μπορώ να το χωνέψω με τπτ