Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???  (Αναγνώστηκε 35569 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Re: d
« Απάντηση #60 στις: 04-02-2006, 02:21:46 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Δημητρη δεν πειραζει! ΚΑΝΕ την διαγραφη! :wink:



Μπααα.Υπαρχει και η εθελουσια εξοδος(του Μεσολογγιου)!!! :grin:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Re: fc
« Απάντηση #61 στις: 04-02-2006, 02:24:41 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Δες την αρχη του θεματος!!!! ΟΧΙ ΔΕΣ!!! ξεκινησε με χιουμοριστικη διαθεση αν μπορεις να καταλαβεις!

...και γινεται ολο και πιο χιουμοριστικο...

KEEP WALKING!!!  :grin:

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Re: fc
« Απάντηση #62 στις: 04-02-2006, 02:24:53 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Δες την αρχη του θεματος!!!! ΟΧΙ ΔΕΣ!!! ξεκινησε με χιουμοριστικη διαθεση αν μπορεις να καταλαβεις!
Ποιος πνιγμενος??? Μαλλον εχετε υπεραξιολογησει καποια πραγματα! Σιγα μην δεν μπορεσουμε να ζησουμε ρε Δημητρη!
Τελος Συγχαρητηρια για την GIAC, την φτασατε ψηλα!
Ειναι ενα θεματακι που δεν το συζητατε? Γιατι αραγε??? Δεν ειναι διαφημιση προς Θεου! ή μηπως εγιναν αλλα???

Λοιπον χαρηκα πολυ για τις απαντησεις σας! ΚΩΣΤΑ, Δημητρη, Λαμπρο εκκρεμει να μας πειτε για τα τηλεφωνα???!!!


Συγνωμη στις οικογενειες σας που σας κρατησα ξυπνιους μεχρι αυτην την ωρα!
Γεια σας!



Θόδωρε έστω και εάν κάπου είχες δίκιο με αυτό που έγραψες περί Giac το έχασες, μάλλον θα πρέπει να εξηγήσεις τι εννοείς και σε μας του αδαείς τι εννοείς με αυτό, γιατί μπορεί να έχεις στοιχεία για οικονομικές συναλλαγες όπως αφήνεις να εννοηθεί εμμέσως πλήν σαφώς και θα πρέπει να μας τις κοινοποιήσεις για να ξέρουμε και εμείς εκτός και εάν το πέταξες έτσι για να αποπροσανατολίσεις την κουβέντα οπότε έχεις πέσει σε μεγάλο φάουλ .

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #63 στις: 04-02-2006, 02:30:43 »
Θέλω να πιστεύω ότι οι γνώμες των παιδιών ( Θοδωρη και Βασιλη) , είναι καθαρά προσωπικές και δεν έχουν να κάνουν με το υπόλοιπο των παιδιών απο Θεσσαλονίκη...

Κανένας παίδες δε τα πάει καλά με όλους, αλλά αυτο δε σημαίνει ότι όλοι είναι εναντίον μας.
Μπορεί να φαίνεται έτσι μερικές φορές, αλλά πραγματικά δεν είναι :wink:

Ελπίζω να ηρεμήσουν τα πνεύματα και ο χρόνος θα δείξει τι θα γίνει τελικά

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #64 στις: 04-02-2006, 02:40:18 »
Προσωπικά ζητήματα δέν υπάρχουν και ούτε έχουν να κάνουν με κάποιο άτομο τής διαχείρισης η τών υπολοίπων μελών.Κάποια πράγματα έπρεπε να υποθούν,έστω και άν επιλέξαμε αυτόν τόν τρόπο.Δέν μετανιώνω για τα παραπάνω post μου,τη γνώμη μου έγραψα έστω και άν χρησιμοποίησα τέτοιες κουβέντες.Η ενότητα ξεκίνησε για το πόσο ανεύθυνοι μπορεί να είμαστε και στη τελική βγήκαν άλλα μέσα απ'αυτή τήν ιστορία με αποτέλεσμα το παραπάνω.

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #65 στις: 04-02-2006, 03:14:09 »
Τί γίνεται εδώ μέσα ρρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?????
Βλαμμένοι είστε όλοι μου φαίνεται..
Από κοντά δεν μπορείτε να τα πείτε όλα αυτά?
Πρέπει δλδ να γίνουμε κώλος?Εκεί το πάμε?
Το ότι υπάρχουν μέλοι περισσότερα στην Αθήνα το ξέρουμε όλοι.Το κεφάλι αποφασίζει τί θα κάνει το σώμα.Είμαστε το σώμα και οΛάμπρος το κεφάλι.
Τώρα για τα μπλουζάκια και τα σκ@τάκια δεν ξέρω τί έχει παιχτεί και δεν θέλω να μάθω..Εχω προσωπικά προβλήματα να ενδιαφερθώ..
Σε ορισμένα που είπε ο Κοσμίδης συμφωνώ.Σε άλλα όχι και στα υπόλοιπα δεν μπορώ να εκφέρω άποψη διότι δεν τα γνωρίζω..
Στο θέμα της Πανελλαδικής να ξεκαθαρίσω μόνο κάτι..
Την 1η μέρα + βράδυ ακολουθήσαμε...Την 2η πήγαμε πάλι όλοι για καφέ το πρωί Αλυκές.Το μεσημέρι που φύγαμε για φαγητό,υπήρξαν άτομα από Θεσ/νίκη τα οποία είχαν παράπονο το ότι δεν είδαν το Πήλιο.Ο μόνος που ήξερε τον Βόλο στην <<παρέα>> που κατέβηκε από <<πάνω>> ήμουν εγώ.Προσφέρθηκα να τους πάω λοιπόν στο Πήλιο να το δούνε,να σταματήσουνε για φωτό κτλ..
Ειδοποίησα τον Μήτσο και του είπα face to face ότι παίζει να πάμε Πήλιο εμείς,διότι είχαμε παιδάκια,μανάδες και ζευγαράκια τα οποία γούσταραν να ανέβουν.Μου είπε να μην πάμε γιατί θα είχε κίνηση.Από συγγενείς τηλεφωνικά έμαθα ότι δεν είχε κίνηση παρά μόνο μετά την Πορταριά ομίχλη.Επίσης ο Μήτσος είπε πως ΟΚ αν αλλάξετε γνώμη πάντως θα έχουμε τραπέζι να κάτσετε (σωστή συμπεριφορά)..
Διασκεδάσαμε όλοι την 1η μέρα όπως και το πρωινό της 2ης.Νομίζω??
Απλά το μεσημεράκι είπαμε,αφού ξαναλέω πως μίλησα με τον Μήτσο,ότι ίσως θα έπρεπε να δούμε κάτι που ίσως να μην ξαναβλέπαμε τουλάχιστον όχι στο άμμεσο μέλλον..Κακό??
Αν και έχω μία εντύπωση πως και άλλα άτομα την κάνανε για προσωπικούς τους πάντα λόγους και όχι από κακή διαχείρηση του 2μερου.Το ΘΕΜΑ όσο αφορά την Πανελλαδική ούτε που το διάβασα,δεν είχα δίκτυο τότε..

Ελπίζω να λήξει το Θέμα εδώ
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • Αποσυνδεδεμένος Takis VT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1749
  • Φύλο: Άντρας
    • http://seatclub.gr/forum/
Re: fc
« Απάντηση #66 στις: 04-02-2006, 05:08:50 »
Παράθεση από: JOHN
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Δες την αρχη του θεματος!!!! ΟΧΙ ΔΕΣ!!! ξεκινησε με χιουμοριστικη διαθεση αν μπορεις να καταλαβεις!
Ποιος πνιγμενος??? Μαλλον εχετε υπεραξιολογησει καποια πραγματα! Σιγα μην δεν μπορεσουμε να ζησουμε ρε Δημητρη!
Τελος Συγχαρητηρια για την GIAC, την φτασατε ψηλα!
Ειναι ενα θεματακι που δεν το συζητατε? Γιατι αραγε??? Δεν ειναι διαφημιση προς Θεου! ή μηπως εγιναν αλλα???

Λοιπον χαρηκα πολυ για τις απαντησεις σας! ΚΩΣΤΑ, Δημητρη, Λαμπρο εκκρεμει να μας πειτε για τα τηλεφωνα???!!!


Συγνωμη στις οικογενειες σας που σας κρατησα ξυπνιους μεχρι αυτην την ωρα!
Γεια σας!



Θόδωρε έστω και εάν κάπου είχες δίκιο με αυτό που έγραψες περί Giac το έχασες, μάλλον θα πρέπει να εξηγήσεις τι εννοείς και σε μας του αδαείς τι εννοείς με αυτό, γιατί μπορεί να έχεις στοιχεία για οικονομικές συναλλαγες όπως αφήνεις να εννοηθεί εμμέσως πλήν σαφώς και θα πρέπει να μας τις κοινοποιήσεις για να ξέρουμε και εμείς εκτός και εάν το πέταξες έτσι για να αποπροσανατολίσεις την κουβέντα οπότε έχεις πέσει σε μεγάλο φάουλ .


Σιγουρα φιλε Θοδωρε με το περι Giac ηρθε και εδεσε το γλυκο...Χρωστας καποιες εξηγησεις γιατι αφηνεις υπονοουμενα χωρις να εχεις στοιχεια...Αν γνωριζεις κατι οφειλεις να το αναφερεις!!!Να το μαθουν και οι αλλοι...Πιστευω οτι εισαι προκατελημενος και τα λες αυτα αλλιως δεν δικαιολογηται...Μηπως και εγω που φοραω Giac και το υποστηριζω περνω καμμια προμηθεια???Ελεος ρε φιλε μεγαλα παιδια ειμαστε....
Αλλωστε απ την διαχειρηση δεν φορανε ολοι Giac  :wink:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #67 στις: 04-02-2006, 11:46:01 »
Το θέμα έχει πάρει έκταση.Ξεκίνησε όλη αυτή η ιστορία για κάτι συγκεκριμένο και τώρα έχει εμπλακεί και η GIAC.Προσωπικά δέν με αφορά αυτό το θέμα και ούτε πρόκειται να ασχοληθώ.Τα θέμματα που με απασχολούσαν τα έθεσα και πήρα τίς ανάλογες απαντήσεις με διαφορετικό ύφος απ'τόν καθένα.Ο σκοπός αυτής τής κίνησης δέν είχε σκοπό να προσβάλει κάποιον,απλά έπρεπε να υποθούν.Το θέμα είναι γιατί αυτήν τήν στιγμή;Επίσης τα ερωτήματα και οι αναφορές πού γίνανε από πλευράς μάς υπόθηκαν ανάλογα και με τίς απαντήσεις που λάβαμε.Απειλές δέν έριξα και ούτε έχω τέτοια διάθεση.Όπως είπα σε παραπάνω post μου,άν ήθελα να αποχωρήσω θα το έκανα με αθόρυβο τρόπο και όχι με στύλ (ΤΑ Γ@Μ@Ω ΟΛΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ).

  • Αποσυνδεδεμένος jax7480
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 987
  • Turbo in da house!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #68 στις: 04-02-2006, 13:26:33 »
Πολλα data αποτομα στο κεφαλι μου.... και δεν τα σηκωνει και ο επεξεργαστης με την μια. Μαλλον θελω διπυρηνο.

Το λοιπον. Εγω ουτε εχω ιδεα για την ομαδικη με τα μπλουζακια, αλλα ουτε για το τι εγινε στο meeting του Βολου. Το μονο που ξερω για τον Βολο ειναι οτι βρηκα τα μελη της Βορειας Ελλαδας αλλου και μου ειπε συγκεκριμενα ο Βλαχος οτι θελανε να δουνε το Πηλιο. Δεκτον και κανενα προβλημα. Με χαλασε βεβαια γιατι ηθελα να γνωρισω και το υπολοιπο κλαμπ και ειναι ισως μεχρι τωρα το μοναδικο meeting πανελλαδικο στο οποιο μπορεσα εστω και καθυστερημενα να παρευρεθω.

Απο εκει και περα.....
Αναχωρησεις και κοντρα αναχωρησεις και οι μεν λενε για ανευθυνους και οι δε για το οτι ειναι παραγκωνισμενοι(σωστα το εγραψα???).

Ή ειστε πιωμενοι ολοι ή εχετε καπνισει τιποτα περιεργο και δεν δινετε σε εμας.
Εγω λεω να ξεκολλησετε ολοι πρωτον γιατι χαλατε την εικονα του κλαμπ γιατι θα μπορουσατε να τα πειτε ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ιδιως στις Σερρες ή στην κοπη της πιτας και δευτερον λετε πραγματα που σε λιγες μερες θα εχετε μετανιωσει και οι μεν και οι δε.

Ειχα κι εγω καποτε αυτη την αντιληψη σε αλλο φορουμ βεβαια. Τα επαιρνα ολα τοις μετρητοις, εκνευριζουν, χαλιομουν, εβριζα, φωναζα.Μεχρι που μιλησα με κοσμο ανταλλαξα αποψεις και στο τελος αυτο που καταλαβα ειναι οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΩΡΗΣΟΥΜΕ.
ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.

Για μενα ειναι φαουλ και οι 2 πλευρες.
Το γιατι δεχομαι και pm δεν προκειται να το αναφερω εδω.

Φιλικα,

Γινελης Ζαχαριας μελος για οσο καιρο θελω ακομα του Seat Club.gr
1.8Τ -- Αλλο φρουτο!!!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #69 στις: 04-02-2006, 14:01:42 »
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Ξεκαθάρισε αμέσως τί εννοείς για τη Giac, γιατί επιφυλασσόμεθα παντός νόμιμου δικαιώματός μας.
Να σε ενημερώσω ότι από τη διαχείρηση:
1. Ο Λάμπρος και ο Σπυριδάκης δεν έχουν πρόγραμμα. Δε θα μπορούσαν να έχουν ένα GIAC; Σ χήμα δεχόμαστε μόνο πληρωμές;
2. Ο Κώστας, ο Αλέξης, ο Γιώργος κι εγώ έχουμε Ρέβο. Τα πληρώσαμε Κοσμίδη.
3. Ο Λοχίας έχει GIAC.
Παρακαλώ και το Sharky να παρέμβει, γιατί το θέμα πέρνει διαστάσεις συκοφαντικής δυσφήμισης.



Τωρα πως το καταλαβατε, τι να πω!?
Απλα ειμαι ενοχλημενος με το θεμα αυτο και αυτο ειπα! Παναγιωτη δεν αναφερα πουθενα αυτα που λες ετσι?
Τι συκοφαντικη δυσφιμηση? Ουτε σε προσωπα αναφερθηκα (δεν εχω αλλωστε στοιχεια, αλλα και με τον Σαρκυ εχουμε καλη σχεση!) και ουτε αμφιβολια εχω για το Giac! απλα δεν καταλαβατε τι ειπα!

Αν θελετε να συνεχιστει, μπορουμε να συνεχισουμε. Εγω δεν εχω καμια διαθεση και σας το ειπα και χτες!
Εγω απλα ζητησα την διαγραφη μου  και πολυ σωστα ως τωρα μου δινεται το δικαιωμα να απαντησω!
Να γλυψω δεν υπαρχει κανενας λογος! εχω παρει την αποφαση μου χτες!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
fd
« Απάντηση #70 στις: 04-02-2006, 14:07:35 »
Περα του πμ που σου εστειλα, λοιπον ας βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους, οκ?

Δηλαδη που ειναι η δυσφημηση ρε παιδια, μια ερωτηση εκανα???
Μπορειτε να μου εξηγησετε, αν και εχει πιαστει και στο παρελθον το θεμα? Ωραια Ανακαλω λοιπον, αφου ενοχλειθηκατε τοσο σε μια απλη ερωτηση και σας ζητω συγνωμη!

Τωρα μπορειτε να με διαγραψετε???

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #71 στις: 04-02-2006, 14:31:43 »
Ένα έχω να πω και τίποτα περισσότερο....όποιος από εσάς αγαπά πραγματικά το club αυτή την κουβέντα θα την έκανε κατ'ιδίαν και δεν θα άνοιγε θέμα.Καλό μεσημέρι κύριοι :wink:
Giac K04-23 Team....

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #72 στις: 04-02-2006, 14:56:33 »
Εφόσον τα πράγματα πήραν αυτή τη φορά καλύτερα να τ'αφήσουμε έτσι.Εξάλου με το πρώτο post του Spyridy αυτό πού κατάλαβα είναι ότι εγώ προσωπικά είμαι άτομο πού δέν έχει κατασταλάξει κι'ότι γενικώς δέν ξέρω τι μου γίνεται.Πλέον και εφόσον μου επιτραπεί από τήν Διαχείριση να εξακολουθώ να είμαι μέλος,έχω να πώ το εξής.Θα είμαι μέλος δίχως άποψη και αυτά πού πιστεύω και θεωρώ ότι πρέπει να πώ θα τα κρατάω μέσα μου.Από πλευράς μου λυπάμαι για τήν αναστάτωση που προκαλέσαμε,αλλά όσα είπα δέν τα μετανιώνω και δέν ανακαλώ.Εξάλου κάνεναν δέν έθιξα προσωπικά για να πάρει μέτρα νομικής προστασίας,επομένως.......!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #73 στις: 04-02-2006, 15:17:23 »
Παράθεση από: BILLYS
Εφόσον τα πράγματα πήραν αυτή τη φορά καλύτερα να τ'αφήσουμε έτσι.



Γιατι τι φορα περιμενες να παρουν ρε Βασιλη???Οταν μου ανοιγετε ενα τετοιο θεμα τι καταληξη περιμενες να εχει??

Παράθεση
Πλέον και εφόσον μου επιτραπεί από τήν Διαχείριση να εξακολουθώ να είμαι μέλος,έχω να πώ το εξής.



Δεν σε εδιωξε κανενας.Μονος σου νιωθεις ανεπιθυμητος απο οτι εχω καταλαβει.Παντως κριμα γιατι το τηλεφωνο μου το εχεις και θα μπορουσαμε αυτη την κουβεντα να την κανουμε μεσω αυτου!

Παράθεση
Θα είμαι μέλος δίχως άποψη και αυτά πού πιστεύω και θεωρώ ότι πρέπει να πώ θα τα κρατάω μέσα μου.



Να εισαι μελος με αποψη οπως ολοι.Κανενας δεν μπορει να το απαγορεψει αυτο.Να προσεχεις ομως γιατι οι αποψεις σου μπορουν να προσβαλλουν του ς αλλους.ΚΑτα τα αλλα ,επειδη σε ξερω αρκετα καλα ,μπορω να πω οτι παρασυρθηκες.

Παράθεση
Από πλευράς μου λυπάμαι για τήν αναστάτωση που προκαλέσαμε,αλλά όσα είπα δέν τα μετανιώνω και δέν ανακαλώ.


Η παραδοχη ειναι το πρωτο βημα για την ψυχικη υγεια.Καντο και θα αισθανθεις καλυτερα.Μαλακιες ολοι κανουμε ,ποτε δεν ειναι αργα για να τις παραδεχτουμε ομως.

Παράθεση
Εξάλου κάνεναν δέν έθιξα προσωπικά για να πάρει μέτρα νομικής προστασίας,επομένως.......!



Αν και δεν ειμαι φαν των συγκεκριμενων διαδικασιων ,δεν ειδα να σου λεει ο σπυριδακης κατι τετοιο!


Τελος επειδη Βασιλη γνωριζομαστε λιγο παραπανω απο τους υπολοιπους σε προτρεπω να καθησεις να ξανασκεφτεις το ολο θεμα και να το συνδιασεις με αυτα που σου εχω πει κατα καιρους.Εαν παρολα αυτα βρισκεις οτι ακομα ειμαι λαθος θα ηθελα να το συζητησουμε.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
g
« Απάντηση #74 στις: 04-02-2006, 15:22:24 »
Απλα Δημητρη οκ εφτασαν εδω τα πραγματα, θελησατε να ζητησω συγνωμη, το εκανα!
Παρακαλω ενημερωσε με τωρα αν προχωρησετε σε νομικες πραξεις, ετσι ωστε να μπορεσω να συμβουλευτω και εγω καποιον! Προσωπικα Δεν εχω σκοπο κανεναν για τετοια επεκταση!

Και καταλαβες οτι η ολη υποθεση ξεκινησε απο την προσωπικη μας διαφωνια!