Αποστολέας Θέμα: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????  (Αναγνώστηκε 88135 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #285 στις: 24-05-2006, 23:39:04 »
το αυθαιρετα ειναι σχετικο  :wink: διοτι με την ιδια λογικη και αυθαιρετα ανοιξα αυτο το τοπικ  :wink:
λοιπον ! απλα ειπα οτι !!!! επειδη στο ναυπλιο γινεται χαμος τα σ/κ!!!  ποσο μαλλον ενα τριημερο  :wink: απο το να παμε και να μην εχουμε που να κατσουμε και που να φαμε ειπα ( προτεινα ) να γινει 17/6  :wink: απο την αλλη ειπα παλι οτι !!!! ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ( ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ) δεν νομιζω οτι ειναι κακο και ουτε ειναι αυθαιρεσια η γνωμη καποιου που ειχε την διαθεση και την χαρα να ανοιξει ενα τοπικ για να γινει μια ωραια συναντηση !απλα κοιταζω να περασουμε καλυτερα  :wink: οσο για τις επομενες ημερομηνιες εξηγησα και γι'αυτο! και ειπα οτι επειδη ειναι κοντα στις ημερομηνιες που λιγο πολυ ολοι θα αρχισουν να πηγαινουν διακοπες  , ας προτιμηθει αυτη η ενδιαμεση ημερομηνια .
αν αυτο κατα την γνωμη σου κ_λογερε ειναι αυθαιρεσια ...........

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #286 στις: 24-05-2006, 23:57:26 »
το αυθαιρετα ειναι σχετικο  :wink: διοτι με την ιδια λογικη και αυθαιρετα ανοιξα αυτο το τοπικ  :wink:
λοιπον ! απλα ειπα οτι !!!! επειδη στο ναυπλιο γινεται χαμος τα σ/κ!!!  ποσο μαλλον ενα τριημερο  :wink: απο το να παμε και να μην εχουμε που να κατσουμε και που να φαμε ειπα ( προτεινα ) να γινει 17/6  :wink: απο την αλλη ειπα παλι οτι !!!! ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ( ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ) δεν νομιζω οτι ειναι κακο και ουτε ειναι αυθαιρεσια η γνωμη καποιου που ειχε την διαθεση και την χαρα να ανοιξει ενα τοπικ για να γινει μια ωραια συναντηση !απλα κοιταζω να περασουμε καλυτερα  :wink: οσο για τις επομενες ημερομηνιες εξηγησα και γι'αυτο! και ειπα οτι επειδη ειναι κοντα στις ημερομηνιες που λιγο πολυ ολοι θα αρχισουν να πηγαινουν διακοπες  , ας προτιμηθει αυτη η ενδιαμεση ημερομηνια .
αν αυτο κατα την γνωμη σου κ_λογερε ειναι αυθαιρεσια ...........

το αυθαίρετα πάει στην επιλογή της ημερομηνίας και είναι άλλο ανοίγω τόπικ με ψηφοφορία για να επιλέξουν τα μέλη με πλειοψηφία(που δεν είναι καθόλου αυθαίρετο) καί άλλο αφού δεν μου κάθετε κάποια ημερομηνία βάζω κάποια ενδιάμεση εγω :wink:

το ότι θα γίνετε χαμός κάθε Σ/Κ είναι δεδομένο αλλά εσείς έχετε βάλει Σάββατο οπότε δεν καταλαβαίνω τον λόγο που θα είχε μεγαλύτερη επιβάρυνση οποιοδήποτε Σάββατο ακόμα και αυτό του τριημέρου (όχι για όλους τριήμερο βέβαια) του Αγιού Πνεύματος  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #287 στις: 25-05-2006, 00:12:48 »
το αυθαίρετα πάει στην επιλογή της ημερομηνίας και είναι άλλο ανοίγω τόπικ με ψηφοφορία για να επιλέξουν τα μέλη με πλειοψηφία(που δεν είναι καθόλου αυθαίρετο) καί άλλο αφού δεν μου κάθετε κάποια ημερομηνία βάζω κάποια ενδιάμεση εγω :wink:

το ότι θα γίνετε χαμός κάθε Σ/Κ είναι δεδομένο αλλά εσείς έχετε βάλει Σάββατο οπότε δεν καταλαβαίνω τον λόγο που θα είχε μεγαλύτερη επιβάρυνση οποιοδήποτε Σάββατο ακόμα και αυτό του τριημέρου (όχι για όλους τριήμερο βέβαια) του Αγιού Πνεύματος  :wink:

Παιδια απο οτι βλεπω, οχι μονο εγω, αλλα κ εσεις, η εκδρομη βλεπω να μην γινεται κ οι λογοι ειναι αρκετοι...Ειναι κριμα να τσακωθουμε
για μια εκδρομη, που ο μονος σκοπος που γινεται ειναι (οπως ειπε κ ο Βασιλης)για να περασουμε καλα...
Τωρα αν ειναι ας ανοιχτει καινουργιο θεμα με ψηφοφορια ,με διαφορες ημερομηνιες κ διαφορα μερη...
Ας καταληξουμε καλυτερα καπου γιατι εγινε σηριαλ ολο αυτο, κ ειναι κριμα να τσακωθουμε γιαυτο....

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #288 στις: 25-05-2006, 00:16:16 »
Παιδια απο οτι βλεπω, οχι μονο εγω, αλλα κ εσεις, η εκδρομη βλεπω να μην γινεται κ οι λογοι ειναι αρκετοι...Ειναι κριμα να τσακωθουμε
για μια εκδρομη, που ο μονος σκοπος που γινεται ειναι (οπως ειπε κ ο Βασιλης)για να περασουμε καλα...
Τωρα αν ειναι ας ανοιχτει καινουργιο θεμα με ψηφοφορια ,με διαφορες ημερομηνιες κ διαφορα μερη...
Ας καταληξουμε καλυτερα καπου γιατι εγινε σηριαλ ολο αυτο, κ ειναι κριμα να τσακωθουμε γιαυτο....



δεν υπάρχει περίπτωση να τσακωθούμε , ξέχασε το αυτό  :wink:  απλώς πρέπει κάποια πράγματα να λέγονται και να διευκρινίζονται  επαρκώς  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος IpSiLoN
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 190
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #289 στις: 25-05-2006, 00:20:08 »
Συνήθως μάγκες μόνο τις Κυριακές γίνεται χαμός εδω κάτω... Σάββατα οχι και τόσο, είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.
Και κάτι άλλο με όλο το θάρρος: αν κάνετε κέφι κανονίζω για μαγαζί που ΣΙΓΟΥΡΑ θα έχει να κάτσουμε (θα είμαι και εγω μαζί) για φαγητό. Προς Θεού, δεν είμαι εστιάτορας, ούτε θα έχω προσωπικό όφελος από μια τέτοια κίνηση. Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.
ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ
***********************

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #290 στις: 25-05-2006, 00:23:29 »

δεν υπάρχει περίπτωση να τσακωθούμε , ξέχασε το αυτό  :wink:  απλώς πρέπει κάποια πράγματα να λέγονται και να διευκρινίζονται  επαρκώς  :wink:


Απλα καποια πραγματα ακουγονται κ ισως παρεξηγηθουν ρε Γιαννη...Τωρα οσο για διευκρινησεις....Οσες θες...  :59:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !

Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #291 στις: 25-05-2006, 00:23:49 »
Εγω καταλαβα οτι ο Βασιλης εκανε μια προταση για Ναυπλιο,προτεινε καποιες ημερομηνιες και αρχισε η ψηφοφορια.
Απο κει και περα αρχισε να γινεται μεχρι και προταση μεσα στην ιδια την ψηφοφορια για αλλο μερος.
οποτε βλεποντας την ολη κατασταση προφανως ορισε μια συγκεκριμενη ημερομηνια για την εκδρομη και οποιος θελει και μπορει ακολουθει.

Αλλωστε να μπορουμε ολοι μια συγκεκριμενη ημερομηνια ειναι κομματακι δυσκολο.

Ετσι κι αλλιως δεν ειναι επισημη συναντηση του κλαμπ αλλα περισσοτερο μια βολτα.

Ετσι το βλεπω εγω απο την δικια μου πλευρα.

Και να μην ξεχασω,δηλωστε και εμενα μεσα.

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #292 στις: 25-05-2006, 00:35:56 »
Εγω καταλαβα οτι ο Βασιλης εκανε μια προταση για Ναυπλιο,προτεινε καποιες ημερομηνιες και αρχισε η ψηφοφορια.
Απο κει και περα αρχισε να γινεται μεχρι και προταση μεσα στην ιδια την ψηφοφορια για αλλο μερος.
οποτε βλεποντας την ολη κατασταση προφανως ορισε μια συγκεκριμενη ημερομηνια για την εκδρομη και οποιος θελει και μπορει ακολουθει.
Βασικά Κώστα προέκυψε το θέμα του τριημέρου και γι' αυτό όρισε κάποια ημερομηνία  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #293 στις: 25-05-2006, 00:49:40 »
Συνήθως μάγκες μόνο τις Κυριακές γίνεται χαμός εδω κάτω... Σάββατα οχι και τόσο, είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.
Και κάτι άλλο με όλο το θάρρος: αν κάνετε κέφι κανονίζω για μαγαζί που ΣΙΓΟΥΡΑ θα έχει να κάτσουμε (θα είμαι και εγω μαζί) για φαγητό. Προς Θεού, δεν είμαι εστιάτορας, ούτε θα έχω προσωπικό όφελος από μια τέτοια κίνηση. Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.

Mα μερικες φορες ψαχνουμε απο μελη που ζουν στην περιοχη που θα επισκεφτουμε πληροφοριες και τα υπολοιπα, λες να σου πουμε οτι τα παιρνεις κιολας?
(οπως τα συμφωνησαμε, οκ? :brows:  :bleh: )
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #294 στις: 25-05-2006, 00:59:35 »
Εγω καταλαβα οτι ο Βασιλης εκανε μια προταση για Ναυπλιο,προτεινε καποιες ημερομηνιες και αρχισε η ψηφοφορια.
Απο κει και περα αρχισε να γινεται μεχρι και προταση μεσα στην ιδια την ψηφοφορια για αλλο μερος.
οποτε βλεποντας την ολη κατασταση προφανως ορισε μια συγκεκριμενη ημερομηνια για την εκδρομη και οποιος θελει και μπορει ακολουθει.

Αλλωστε να μπορουμε ολοι μια συγκεκριμενη ημερομηνια ειναι κομματακι δυσκολο.

Ετσι κι αλλιως δεν ειναι επισημη συναντηση του κλαμπ αλλα περισσοτερο μια βολτα.

Ετσι το βλεπω εγω απο την δικια μου πλευρα.

Και να μην ξεχασω,δηλωστε και εμενα μεσα.
τα ειπες ολα κωστη  :wink: :notworthy: :notworthy: :notworthy:


Ας καταληξουμε καλυτερα καπου γιατι εγινε σηριαλ ολο αυτο, κ ειναι κριμα να τσακωθουμε γιαυτο....
μα για να καταληξουμε καπου εγινε και η δικη μου ενεργεια κατ'αυτον τον τροπο και θεωρηθηκα χουλιγκανος και αυθαιρετος απο τον ακατανομαστο  :wink: οσο για το να τσακωθουμε  χαρουλη !!!! δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο....   :wink: με τον γιαννο ??? δεν μας εχεις μαθει ακομα φαινεται αρκετα  :wink: σιγα σιγα θα μας μαθεις  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #295 στις: 25-05-2006, 01:03:36 »
Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΕΙΝΑΙ 17/6 ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ  :blush:[/b]


Η ΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 17/6 !!!!!!

αλκης
Adhs_gti
bill
cordova
harris
IpSiLoN
konstantinos leon
LEONtokardos
nordvinden
Pagio
petros s


  • Αποσυνδεδεμένος bill
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1807
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #296 στις: 25-05-2006, 01:05:03 »

Απλα καποια πραγματα ακουγονται κ ισως παρεξηγηθουν ρε Γιαννη...Τωρα οσο για διευκρινησεις....Οσες θες...  :59:
αμα γερασει ο ανθρωπος χαρη μου ..... τι καθεσαι και του εξηγεις του παλιογερου  :rofl: :rofl: :rofl:

  • Pagio
  • Επισκέπτης
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #297 στις: 25-05-2006, 01:42:14 »
Μη μου το χαλάτε.. :crying: :crying: :crying: :crying:
Κανόνησα και απομακρυνση και να μην έχω υπηρεσία Σ/Κ :dunno: :dunno:

  • Αποσυνδεδεμένος Adhs_gti
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Φύλο: Άντρας
  • Ελληνικο SEATclub
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #298 στις: 25-05-2006, 10:05:04 »
Συνήθως μάγκες μόνο τις Κυριακές γίνεται χαμός εδω κάτω... Σάββατα οχι και τόσο, είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.
Και κάτι άλλο με όλο το θάρρος: αν κάνετε κέφι κανονίζω για μαγαζί που ΣΙΓΟΥΡΑ θα έχει να κάτσουμε (θα είμαι και εγω μαζί) για φαγητό. Προς Θεού, δεν είμαι εστιάτορας, ούτε θα έχω προσωπικό όφελος από μια τέτοια κίνηση. Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.

ΜΜΜΜ.... ΓΕΙΤΟΝΑ IPSILON ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ…..  :wink: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ . ΡΕ ΣΥ ΜΕΝΩ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΡΕ**** ΑΝ ΜΕ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΝΗ.
<<<<<<ΜΙΛΤΟΣ>>>>>>
 IBIZA 2006 115++ps SPORT

[img]http://img197.imageshack.us/img1

  • Αποσυνδεδεμένος HaRRiS_
  • Τελικα, στα υπογεια ειναι θεα...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2056
  • Φύλο: Άντρας
  • Γυριζω τις πλατες μου στο μελλον..........
Απ: ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ( ΝΑΥΠΛΙΟ)????
« Απάντηση #299 στις: 25-05-2006, 14:44:42 »
Μη μου το χαλάτε.. :crying: :crying: :crying: :crying:
Κανόνησα και απομακρυνση και να μην έχω υπηρεσία Σ/Κ :dunno: :dunno:

Τιποτα δεν παει χαμενο...Μετα απο ολα αυτα κ να μη γινει η εκδρομη...
Δεν παιζει κατι τετοιο...  :wink:

Τρελαθηκες καρδια μου ξαφνικα, και παλι με γυρνας στα βηματα της, ΔΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΆΚΟΥΩ ΤΌΝΟΜΑ ΤΗΣ, με πληγωσε το ξερεις,φτανει πια . . . !