Αποστολέας Θέμα: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ  (Αναγνώστηκε 8145 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« στις: 28-07-2006, 13:06:40 »
Παιδία την Κυριακή 6/8 θα πραγματοποιηθεί εκδρομή προς το Ρέθυμνο και Χανιά από τo skodaclub και το seatclub όποιος ενδιαφέρεται να το πη για να του στείλουμε λεπτομέρειες
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #1 στις: 28-07-2006, 20:22:32 »
μπορει το skodaclub να εχει κανονισει την ημερομηνια που θα ηθελαν τα μελη του να πανε εκδρομη αλλα στο seatclub δεν ειδα πουθενα να γινεται ψηφοφορια για το μερος και την ημερομηνια που μπορουν τα μελη , οπως εγινε στις προηγουμενες 4ις.
δλδ λεω οτι δε μπορει να βγαινει ενας να λεει μια ημερομηνια και τοποθεσια χωρις πρωτα να εχει γινει κουβεντα για το τι θα γινει.
αμα ειναι εστι μπορω να πω και εγω οτι στις 13/8 το seatclub & skodaclub πανε χανια, θα ηταν ωραιο...;

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #2 στις: 30-07-2006, 13:59:31 »
μπορει το skodaclub να εχει κανονισει την ημερομηνια που θα ηθελαν τα μελη του να πανε εκδρομη αλλα στο seatclub δεν ειδα πουθενα να γινεται ψηφοφορια για το μερος και την ημερομηνια που μπορουν τα μελη , οπως εγινε στις προηγουμενες 4ις.
δλδ λεω οτι δε μπορει να βγαινει ενας να λεει μια ημερομηνια και τοποθεσια χωρις πρωτα να εχει γινει κουβεντα για το τι θα γινει.
αμα ειναι εστι μπορω να πω και εγω οτι στις 13/8 το seatclub & skodaclub πανε χανια, θα ηταν ωραιο...;


Φίλε Μάνο επειδή όλα τα μέλη του seatclub μπαίνουν και γράφουν δίπλα στο ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ(leon kai pali leon,hr1400,20vt) γιατί εδώ υπάρχει ψιλονεκρα γιαυτο δεν μεταφέραμε αυτά που γράφουμε εδώ.
Είχε γράψει ο leon kai pali leon για 6/8.
Δεν είναι λοιπόν απόφαση του skodaclub η συνάντηση αλλά σε συνεργασία με τα μέλη του seatclub.
Μάνο δεν νομίζω ότι χρειάζονται αντιπαραθέσεις αν σε βολεύει 6/8 έλα αλλιώς να ξέρεις από τώρα ότι τον Σεπτέμβριο στους  αγώνες στο τυμπακι θα ήμαστε πάλι εκεί.
coming soon

Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #3 στις: 30-07-2006, 19:41:27 »
Ειναι κοινο μυστικο...1ον...οτι στο σαιτ μας επικρατει νεκρα...2ον...οτι και οι 2 μεριες συνηθιζουμε και ελενχουμε και το Σαιτ του αδελφου κλαμπ...εμεις του Σκοντα...και αυτοι το δικο μας...Δεν νομιζω λοιπον οτι υπαρχει βασικος λογος αντιπαραθεσης...εξαλλου αν δεις την Λιστα...οι περισοτεροι ειμαστε Σεατακιδες...Αρα....???????? :biggrinthumb:
ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ

ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
https://www.facebook.com/peter.georgopoulos2/posts/10202547432309525?comment_id=64619680&notif_t=like

  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #4 στις: 31-07-2006, 11:46:06 »
Καλησπερα...καλησπερα..!!!  Λοιπον...σημερα το μεσημερι ηπιαμε καφε μερικοι γρηγοροι...   ...και επεσε στο τραπεζι η ιδεα για καμια εκδρομουλα ημερησια...απο Χανια μερια.. παρεα με το Σκοντα Κλαμπ....Τι λετε να κανουμε ενα προχειρο γκαλοπ για συμμετοχες...οριζοντας ως πιθανη ημερομηνια και πιθανο προωρισμο...την Κυριακη 6 Αυγουστου στα Φαλασαρνα(Ειναι λιγο πιο περα απο την Κισσαμο...και ειναι λεει μαγευτικο μερος)...!!! Εγω παντως ειμαι μεσα...επισης και το μπλε ιμπιζα του Γιωργου και το κιτρινο Τοπ Γκαν του μανωλη(του Νερουλα!!!)....Δηλαδη 3 συμμετοχες επιτοπου..!! Αντεστε και οι υπολοιποι.... Για να δουμε!!!

το παραπανω το εγραψε ο LEON KAI PALI LEON στις 15/7 και στα δυο site.
απο τοτε στο seatclub ουτε φωνη ουτε ακροαση απο κανενα μας
απο την αλλη στο skodaclub λεγατε για 29/7, 30/7, τελικα ειπατε για 6/8.
μπορει να ειναι περισσοτερα seat οπως λες (LEON KAI PALI LEON) αλλα αυτους ουτε που τους εχω δει καθολου να γραφουν στο seatrclub, δηλαδη ειναι φιλοι σας απο το ηρακλειο και οχι μελη.
εμενα αυτο που με πειραξε και με πειραζει ειναι οτι 5-10 ατομα που πινουν καφε στο ηρακλειο δεν ειχαν τιποτα αλλο και ειπαν να κανουν μια βολτα στα χανια και οποιος αλλος ερθει, ηρθε.
το θεμα σε μια συναντιση ενος club ειναι να βρεθουν ατομα που εχουν την ιδια τρελα με τα αμαξια απο διαφορετικα μερη για να γνωριστουν και να τα πουν.
και εδω παμε στο αλλο θεμα: βγηκε ο αντρεας και ειπαι 6/8 στα χανια, για κατσε ρε αντρεα πως βγαινεις και το λες χωρις να εχει γινει πρωτα ψηφοφορια για τις ημερομηνιες που μπορουν τα περισσοτερα μελη και τον τοπο θα ηθελαν να πανε.
για να δειτε το ποσο ανοργανωτη και μεταξυ κολλητων ειναι η ολη βολτα στα χανια ο περι (millitery) το εμαθε προχθες, το λεω αυτο γιατι στις 2 πρωτες συναντησεις που εγιναν στο seatclub τα παιδια που θα φιλοξενουσαν στην πολη τους τη συναντηση (1η:ρεθυμνο ο antonis & 2η στον αγιο νικολαο: εγω) ειχαμε κλεισει για φαγητο/καφε/χωρο για φωτο, στη 3η ευτυχως που ειπιαμε ενα καφε και μετα λακισαν ολοι (εμειναν για φαγητο εγω, giannis RS & millitery).
και για τελος θα πω κατι: οταν λεμε συναντηση ΚΡΗΤΗΣ λεμε να μαζευτουν οσο γινεται περισσοτερα μελη απο ΟΛΗ την κρητη και οχι 5 απο το ηρακλειο ...

Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #5 στις: 31-07-2006, 12:44:43 »
οι περισοτεροι ειμαστε Σεατακιδες...Αρα....???????? :biggrinthumb:
 
Ε....οχι και οι περισσοτεροι.... :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #6 στις: 31-07-2006, 12:56:23 »
Καλησπερα...καλησπερα..!!!  Λοιπον...σημερα το μεσημερι ηπιαμε καφε μερικοι γρηγοροι...   ...και επεσε στο τραπεζι η ιδεα για καμια εκδρομουλα ημερησια...απο Χανια μερια.. παρεα με το Σκοντα Κλαμπ....Τι λετε να κανουμε ενα προχειρο γκαλοπ για συμμετοχες...οριζοντας ως πιθανη ημερομηνια και πιθανο προωρισμο...την Κυριακη 6 Αυγουστου στα Φαλασαρνα(Ειναι λιγο πιο περα απο την Κισσαμο...και ειναι λεει μαγευτικο μερος)...!!! Εγω παντως ειμαι μεσα...επισης και το μπλε ιμπιζα του Γιωργου και το κιτρινο Τοπ Γκαν του μανωλη(του Νερουλα!!!)....Δηλαδη 3 συμμετοχες επιτοπου..!! Αντεστε και οι υπολοιποι.... Για να δουμε!!!

το παραπανω το εγραψε ο LEON KAI PALI LEON στις 15/7 και στα δυο site.
απο τοτε στο seatclub ουτε φωνη ουτε ακροαση απο κανενα μας
απο την αλλη στο skodaclub λεγατε για 29/7, 30/7, τελικα ειπατε για 6/8.
μπορει να ειναι περισσοτερα seat οπως λες (LEON KAI PALI LEON) αλλα αυτους ουτε που τους εχω δει καθολου να γραφουν στο seatrclub, δηλαδη ειναι φιλοι σας απο το ηρακλειο και οχι μελη.
εμενα αυτο που με πειραξε και με πειραζει ειναι οτι 5-10 ατομα που πινουν καφε στο ηρακλειο δεν ειχαν τιποτα αλλο και ειπαν να κανουν μια βολτα στα χανια και οποιος αλλος ερθει, ηρθε.
το θεμα σε μια συναντιση ενος club ειναι να βρεθουν ατομα που εχουν την ιδια τρελα με τα αμαξια απο διαφορετικα μερη για να γνωριστουν και να τα πουν.
και εδω παμε στο αλλο θεμα: βγηκε ο αντρεας και ειπαι 6/8 στα χανια, για κατσε ρε αντρεα πως βγαινεις και το λες χωρις να εχει γινει πρωτα ψηφοφορια για τις ημερομηνιες που μπορουν τα περισσοτερα μελη και τον τοπο θα ηθελαν να πανε.
για να δειτε το ποσο ανοργανωτη και μεταξυ κολλητων ειναι η ολη βολτα στα χανια ο περι (millitery) το εμαθε προχθες, το λεω αυτο γιατι στις 2 πρωτες συναντησεις που εγιναν στο seatclub τα παιδια που θα φιλοξενουσαν στην πολη τους τη συναντηση (1η:ρεθυμνο ο antonis & 2η στον αγιο νικολαο: εγω) ειχαμε κλεισει για φαγητο/καφε/χωρο για φωτο, στη 3η ευτυχως που ειπιαμε ενα καφε και μετα λακισαν ολοι (εμειναν για φαγητο εγω, giannis RS & millitery).
και για τελος θα πω κατι: οταν λεμε συναντηση ΚΡΗΤΗΣ λεμε να μαζευτουν οσο γινεται περισσοτερα μελη απο ΟΛΗ την κρητη και οχι 5 απο το ηρακλειο ...

Φιλε μην στεναχωριεσαι αδικα! Εχεις δικιο σε καποια απο ολα αυτα που λες αλλα το καλυτερο θα ηταν να εισαι και εσυ σ 'αυτην την οχι τοσο οργανωμενη συναντηση για να τα πουμε και απο κοντα και να προσπαθησουμε για την επομενη φορα να ειμαστε πιο οργανωμενοι...

Φιλικα, Μανος.

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #7 στις: 31-07-2006, 13:16:54 »
Καλησπερα...καλησπερα..!!!  Λοιπον...σημερα το μεσημερι ηπιαμε καφε μερικοι γρηγοροι...   ...και επεσε στο τραπεζι η ιδεα για καμια εκδρομουλα ημερησια...απο Χανια μερια.. παρεα με το Σκοντα Κλαμπ....Τι λετε να κανουμε ενα προχειρο γκαλοπ για συμμετοχες...οριζοντας ως πιθανη ημερομηνια και πιθανο προωρισμο...την Κυριακη 6 Αυγουστου στα Φαλασαρνα(Ειναι λιγο πιο περα απο την Κισσαμο...και ειναι λεει μαγευτικο μερος)...!!! Εγω παντως ειμαι μεσα...επισης και το μπλε ιμπιζα του Γιωργου και το κιτρινο Τοπ Γκαν του μανωλη(του Νερουλα!!!)....Δηλαδη 3 συμμετοχες επιτοπου..!! Αντεστε και οι υπολοιποι.... Για να δουμε!!!

το παραπανω το εγραψε ο LEON KAI PALI LEON στις 15/7 και στα δυο site.
απο τοτε στο seatclub ουτε φωνη ουτε ακροαση απο κανενα μας
απο την αλλη στο skodaclub λεγατε για 29/7, 30/7, τελικα ειπατε για 6/8.
μπορει να ειναι περισσοτερα seat οπως λες (LEON KAI PALI LEON) αλλα αυτους ουτε που τους εχω δει καθολου να γραφουν στο seatrclub, δηλαδη ειναι φιλοι σας απο το ηρακλειο και οχι μελη.
εμενα αυτο που με πειραξε και με πειραζει ειναι οτι 5-10 ατομα που πινουν καφε στο ηρακλειο δεν ειχαν τιποτα αλλο και ειπαν να κανουν μια βολτα στα χανια και οποιος αλλος ερθει, ηρθε.
το θεμα σε μια συναντιση ενος club ειναι να βρεθουν ατομα που εχουν την ιδια τρελα με τα αμαξια απο διαφορετικα μερη για να γνωριστουν και να τα πουν.
και εδω παμε στο αλλο θεμα: βγηκε ο αντρεας και ειπαι 6/8 στα χανια, για κατσε ρε αντρεα πως βγαινεις και το λες χωρις να εχει γινει πρωτα ψηφοφορια για τις ημερομηνιες που μπορουν τα περισσοτερα μελη και τον τοπο θα ηθελαν να πανε.
για να δειτε το ποσο ανοργανωτη και μεταξυ κολλητων ειναι η ολη βολτα στα χανια ο περι (millitery) το εμαθε προχθες, το λεω αυτο γιατι στις 2 πρωτες συναντησεις που εγιναν στο seatclub τα παιδια που θα φιλοξενουσαν στην πολη τους τη συναντηση (1η:ρεθυμνο ο antonis & 2η στον αγιο νικολαο: εγω) ειχαμε κλεισει για φαγητο/καφε/χωρο για φωτο, στη 3η ευτυχως που ειπιαμε ενα καφε και μετα λακισαν ολοι (εμειναν για φαγητο εγω, giannis RS & millitery).
και για τελος θα πω κατι: οταν λεμε συναντηση ΚΡΗΤΗΣ λεμε να μαζευτουν οσο γινεται περισσοτερα μελη απο ΟΛΗ την κρητη και οχι 5 απο το ηρακλειο ...
Εγώ φταίω που τα έγραψα ίσως θα έπρεπε να το έχει κάνει κάποιος από το seatclub. Sorry για το λάθος αλλά το πάθημα γίνεται μάθημα δεν ξανά ασχολούμαι από εδω και πέρα κανονίστε ότι θέλετε και πείτε μου το 3-4 μέρες ποιο μπροστά και εγώ μέσα είμαι όπου και αν είναι.
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #8 στις: 31-07-2006, 15:14:39 »
Παιδιά χρειάζεται ηρεμία και σοβαρότητα  το σίγουρο είναι ότι ο Αντρέας  προσπαθεί γεια καλό. καλό θα είναι  φίλε Μανόλη να έρθεις   στην συνάντηση και να το λύσουμε το θέμα από κοντά .

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #9 στις: 31-07-2006, 16:22:32 »
αν γραφω αυτα που γραφω ειναι για να προλαβω καποια πραγματα και καποια λαθη που εγιναν στο 3ο και 4ο meeting και πειραξαν εμενα (και καποιους αλλους αλλα αν θελουν ας βγουν να τα πουν).
επειδη οι περισσοτεροι (σχεδον ολοι που γραφεται τωρα) δεν ειχατε ερθει στα προιγουμενα meeting σας λεω τα εξης:
  • στο 1ο που εγινε στο ρεθυμνο πηγαμε ενας σοβαρος αριθμος αμαξιων και εγινε ντουρντουλοκι κανονικο, τοτε ειπαμε οτι η επομενη συναντηση θα ειναι στα ανατολικα (αγιο νικολαο) και η μεθεπομενη στα χανια (ετσι ωστε να μην γραφουμε χιλιομετρα μονο απο το λασιθι, εδω θυμιζω οτι ηρθε ενα μονο παιδι απο το ηρακλειο, 2 απο αγιο και οι υπολοιποι απο ρεθυμνο-χανια).περναει ο καιρος ολο λεγαμε να γινει η 2η συναντιση και ολο το "ξεχνουσαν".μετα απο 5 επισκεψεις εμενα στα χανια για να δω τους χανιωτες και αλλες τοσες απο τον περι (και μονο) στον αγιο νικολαο ειπαμε να γινει η 2η συναντηση...
  • η 2η συναντηση οπως ειχαμε πει ηταν να γινει στον αγιο νικολαο, τοτε ηταν που εγινε κοινη με το skodaclub.για να μην λεω πολλα τα χανια-ρεθυμνο ΔΕΝ μας τιμησαν (ηταν μακρια για αυτους ? ) εκτος φυσικα απο τον περι.απο την αρνηση να ερθουν και λογω καποιων αλλων πραγματων ειπα οτι δεν ξανα αναλαμβανω συναντηση στον αγιο και ειχα πει να μην ξαναπατησω σε καμια αλλη.
  • στη 3 συναντηση στο τυμπακι, ειπαν να παμε 4 αμαξια (andre, manos, millitery & painterakis) φτασαμε 3 (manos, millitery & painterakis) μειναμε μαζι 2 (millitery & painterakis) και φτανουμε στην
  • 4η συναντηση, που ελαβε χωρα στην ΔΕΚ ηρακλειου (αν και ειχαμε πει να γινει στα χανια) οπου ναι μεν ηρθαν παιδια απο το ηρακλειο, αγιο νικολαο και ιεραπετρα αλλα απο χανια-ρεθυμνο κανεις εκτος απο τον περι, ηπιαμε ενα καφε (ευτυχως εγινε αυτο) και μετα εμειναν μονο 3ις (giannis RS, millitery & painterakis)
απο τα παραπανω οπως ειδατε οι μονοι που τελικα καναμε συναντησεις ημουν εγω και ο περι (που ΔΕΝ ειναι απο κρητη και στις 29/9 φευγει απο κρητη) και σνομπαρισμα απο χανια-ρεθυμνο.
τα λεω αυτα οπως και αυτα που εγραψα (πιο πανω) γιατι ειδα οτι παει να γινει συναντηση μεταξυ κολλητων (αυτη την εντυπωση μου εδωσε η ολη φαση) και ΔΕΝ μου αρεσει.
οσο για τον αντρεα δεν εχω κανενα προβλημα απλα αυτος ηταν που τα μετεφερε στο seatclub και με βαση με αυτα, απαντησα.
αν δειτε στις 4 προιγουμενες συναντησεις υπηρχαν κοινες ψηφοφοριες και στα δυο club κατι τετοιο που δεν εγινε τωρα και απλα στο seatclub ηρθε η αποφαση.
δεν ξερω αν θα ερθω (ετσι και αλλιως δεν εχω αμαξι τωρα) αλλα οταν βρεθουμε απο κοντα θα τα πουμε ποιο αναλυτικα και θα δειτε γιατι αντεδρασα ετσι.

καλα να περασετε
μανωλης

Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #10 στις: 31-07-2006, 21:34:03 »
αν γραφω αυτα που γραφω ειναι για να προλαβω καποια πραγματα και καποια λαθη που εγιναν στο 3ο και 4ο meeting και πειραξαν εμενα (και καποιους αλλους αλλα αν θελουν ας βγουν να τα πουν).
επειδη οι περισσοτεροι (σχεδον ολοι που γραφεται τωρα) δεν ειχατε ερθει στα προιγουμενα meeting σας λεω τα εξης:
  • στο 1ο που εγινε στο ρεθυμνο πηγαμε ενας σοβαρος αριθμος αμαξιων και εγινε ντουρντουλοκι κανονικο, τοτε ειπαμε οτι η επομενη συναντηση θα ειναι στα ανατολικα (αγιο νικολαο) και η μεθεπομενη στα χανια (ετσι ωστε να μην γραφουμε χιλιομετρα μονο απο το λασιθι, εδω θυμιζω οτι ηρθε ενα μονο παιδι απο το ηρακλειο, 2 απο αγιο και οι υπολοιποι απο ρεθυμνο-χανια).περναει ο καιρος ολο λεγαμε να γινει η 2η συναντιση και ολο το "ξεχνουσαν".μετα απο 5 επισκεψεις εμενα στα χανια για να δω τους χανιωτες και αλλες τοσες απο τον περι (και μονο) στον αγιο νικολαο ειπαμε να γινει η 2η συναντηση...
  • η 2η συναντηση οπως ειχαμε πει ηταν να γινει στον αγιο νικολαο, τοτε ηταν που εγινε κοινη με το skodaclub.για να μην λεω πολλα τα χανια-ρεθυμνο ΔΕΝ μας τιμησαν (ηταν μακρια για αυτους ? ) εκτος φυσικα απο τον περι.απο την αρνηση να ερθουν και λογω καποιων αλλων πραγματων ειπα οτι δεν ξανα αναλαμβανω συναντηση στον αγιο και ειχα πει να μην ξαναπατησω σε καμια αλλη.
  • στη 3 συναντηση στο τυμπακι, ειπαν να παμε 4 αμαξια (andre, manos, millitery & painterakis) φτασαμε 3 (manos, millitery & painterakis) μειναμε μαζι 2 (millitery & painterakis) και φτανουμε στην
  • 4η συναντηση, που ελαβε χωρα στην ΔΕΚ ηρακλειου (αν και ειχαμε πει να γινει στα χανια) οπου ναι μεν ηρθαν παιδια απο το ηρακλειο, αγιο νικολαο και ιεραπετρα αλλα απο χανια-ρεθυμνο κανεις εκτος απο τον περι, ηπιαμε ενα καφε (ευτυχως εγινε αυτο) και μετα εμειναν μονο 3ις (giannis RS, millitery & painterakis)
απο τα παραπανω οπως ειδατε οι μονοι που τελικα καναμε συναντησεις ημουν εγω και ο περι (που ΔΕΝ ειναι απο κρητη και στις 29/9 φευγει απο κρητη) και σνομπαρισμα απο χανια-ρεθυμνο.
τα λεω αυτα οπως και αυτα που εγραψα (πιο πανω) γιατι ειδα οτι παει να γινει συναντηση μεταξυ κολλητων (αυτη την εντυπωση μου εδωσε η ολη φαση) και ΔΕΝ μου αρεσει.
οσο για τον αντρεα δεν εχω κανενα προβλημα απλα αυτος ηταν που τα μετεφερε στο seatclub και με βαση με αυτα, απαντησα.
αν δειτε στις 4 προιγουμενες συναντησεις υπηρχαν κοινες ψηφοφοριες και στα δυο club κατι τετοιο που δεν εγινε τωρα και απλα στο seatclub ηρθε η αποφαση.
δεν ξερω αν θα ερθω (ετσι και αλλιως δεν εχω αμαξι τωρα) αλλα οταν βρεθουμε απο κοντα θα τα πουμε ποιο αναλυτικα και θα δειτε γιατι αντεδρασα ετσι.

καλα να περασετε
μανωλης
Εγω ξερω οτι δεν γινετε παντα αυτο που θα θελαμε ολοι να γινει...το ιδανικο...το τελειο...και τετοια...Οπως λες εγω εγραψα στην αρχη το θεμα εκδρομη...και προτεινα ψηφοφορια..Ποιος φταιει τωρα...που στο Σεατ κλαμπ...δεν συγκινηθηκε κανεις να απαντησει...ουτε απο Χανια...ουτε απο Αγιο Νικολαο...ουτε απο πουθενα...Εγω φταιω ή ο Αντρεας????????Στο Σκοντα κλαμπ τα παιδια ομως απαντησαν...και προχωρησε το θεμα...!!!Και απλως ανακοινωθηκε η ημερομηνια εδω μεσα...μπας και καποιοι παρακολουθουν αλλα δεν γραφουν...μπας και αλλαξουν γνωμη και τελευταια στιγμη ακολουθησουν...Το οτι ειμαστε κολλητοι...και μια παρεα...δεν ειναι κακο...αντιθετως λογικο...μιας και ειμαστε ολοι απο την ιδια πολη...Τα καποιοα παιδια που λες οτι δεν γραφουν...ειναι κατοχοι Ιμπιζα...δεν γραφουν επειδη ειναι ασχετοι απο Η/Υ.....αλλα εχουν την τρελλα και αυτοι με τα Σεατ μας...ακολουθουν-συμμετεχουν οπως μπορουν....και φορανε με περηφανια αυτοκολλητα του κλαμπ μας..Δεν εχω να πω τιποτα αλλο...καλο ειναι να σταματησουν οι υπερβολες...και ως γνωστον...οπου λαλουν πολλοι κοκοροι...αργει να ξημερωσει!!! :wink:
ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ

ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
https://www.facebook.com/peter.georgopoulos2/posts/10202547432309525?comment_id=64619680&notif_t=like

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #11 στις: 13-08-2006, 10:39:26 »
             
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #12 στις: 29-08-2006, 07:07:59 »
Kατέβηκα το Σ/Κ Κρήτη στα Χανιά και δεν είδα ούτε ένα 20vT είτε Skoda είτε Leon-Ibiza..Κρυφτήκατε ορέ ????
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #13 στις: 29-08-2006, 15:46:39 »
Ε, αφου ειδες οτι δεν υπιρχε τιποτα γιατι δεν ερχοσουν Ηρακλειο :biggrinthumb:

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
Απ: 5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
« Απάντηση #14 στις: 30-08-2006, 16:08:55 »
Ε, αφου ειδες οτι δεν υπιρχε τιποτα γιατι δεν ερχοσουν Ηρακλειο :biggrinthumb:

Δυστυχώς οι υποχρεώσεις μου με κρατήσανε Χανιά..Στο Ηράκλειο δλδ έχετε πολλές τουρμπίνες ??
1ο σταδιάκι δεξιά...!!