Αποστολέας Θέμα: Παμε.......ΒΟΛΟ!!!  (Αναγνώστηκε 20342 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #45 στις: 23-07-2004, 14:23:27 »
Νωρίς είναι ρε παιδιά... Πάλι δεν θα κοιμηθούμε απόψε;;;;;
Θα πάμε και στη θάλασσα;;; Γιατί εγώ μετά τις τραυματικές παιδικές μου εμπειρίες την έχω κόψει...

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #46 στις: 23-07-2004, 14:50:39 »
Ρε Αντρέα μιας και ο Σισιφος μας την έκανε πάμε με ένα αυτοκίνητο?

  • Αποσυνδεδεμένος jax7480
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 987
  • Turbo in da house!!!
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #47 στις: 23-07-2004, 15:39:48 »
Για πειτε τελικα ποιοι θα πατε γιατι ψηνομαι κι εγω να κατεβω απο Θεσσαλονικη. Θα ξεκινησω ομως μετα τις 4 το απογευμα γιατι δουλευω....γαρρρρρ
1.8Τ -- Αλλο φρουτο!!!

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #48 στις: 23-07-2004, 15:52:50 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Ρε Αντρέα μιας και ο Σισιφος μας την έκανε πάμε με ένα αυτοκίνητο?

Πάμε... να μιλήσουμε όμως αργότερα για επιβεβαίωση, γιατί ίσως μείνω εκεί το Σάββατο.
Επιμένω πάντως πώς είναι ΝΩΡΙΣ αυτή η ώρα και για μένα και για τη γυναίκα. Σκέφτομαι μήπως φύγουμε λίγο αργότερα...

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #49 στις: 23-07-2004, 19:27:28 »
Ρε παλιοκαπή να προλάβετε και κανένα μπανάκι !!!!!!!!!
Dinos sp πάρε τον γαμπρό και έλα ρε μπορεί να έχει συνεφιά και να χρειαστούμε φωτισμό.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #50 στις: 23-07-2004, 19:30:08 »
Λοιπόν τιμές ξενοδοχείων 80 και 94 τα δίκλινα στα τοπ και 100 & 115.
Μπορούμε να βρούμε και φθηνότερα αν ψαχτούμε καλά.
Sisife το όνομά σου τα λέει όλα ρε ψευτρόνι, τον στεναχώρησες τον φίλο μου τον LEONMANIA........

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #51 στις: 23-07-2004, 19:54:00 »
Καλά εγώ έτσι κι αλλιώς μπάνιο δεν θα κάνω (παιδικό τραύμα), θα σας εξηγήσω αύριο τους λόγους...

Παλιοκαπή εγώ;;;; Ο πιτσιρίκος... παππούλης του club;;;;;;;
Anyway, θα το κανονίσουμε όσο καλύτερα μπορούμε (σχετικά με την ώρα εκκίνησης)...

  • Αποσυνδεδεμένος jax7480
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 987
  • Turbo in da house!!!
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #52 στις: 24-07-2004, 08:20:15 »
τελικα θα κατεβω κι εγω σιγουρα μιας και ηρθα σημερα μια ωρα πιο νωρις στην δουλεια για να μπορεσω να ξεκινησω γυρω στις 2.30 με 3 το μεσημερι.
Ελπιζω να σας βρω και να μην κατεβω τζαμπα. Εχω το τηλεφωνο του Λοχια και του TopGunZ και κρατησα και του Studio54. Κανονιστε να παιρνω τηλεφωνο και να μην το σηκωνει κανεις!!!!
Τα λεμε απο κοντα λοιπον.

Υ.Γ. Υπαρχει περιπτωση να δει καποιος τον Λαμπρο πριν το ταξιδι και να μου φερει κι εμενα επιτελους ενα αυτοκολλητο του Seat Club? Γιατι με το τοσο τρεξιμο ακομα δεν εχω παρει :oops:
1.8Τ -- Αλλο φρουτο!!!

  • Αποσυνδεδεμένος nasos
  • Φονέας καρδιοπαθών
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 746
  • Φύλο: Άντρας
  • Volvo S60R (ex-Leon 4 Cupra V6)
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #53 στις: 24-07-2004, 08:34:12 »
Καλή διασκέδαση και προσοχή!
Life is not the moments you breathe,
but the moments that take your breath away...


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #54 στις: 25-07-2004, 01:12:05 »
Καλά ρε JAX ακόμα περιμένουμε να έρθεις........
Λοιπόν λίγα από τη συγκέντρωση του Βόλου:
PAPOULIS
LEON@MANIA
TOPGUN
KOSTAS
GEORGE
LOXIAS
STUDIO54
Και να σκεφτείτε ότι η ατυχία χτύπησε την παρέα μας ο LeonMania στούκαρε έναν ταξιτζή και δεν είχε αυτοκίνητο να έρθει Βόλο.
Τελικά προς τιμήν του -πραγματικά τον συμπάθησα πάρα πολύ- ο Αντρέας αν και είχε ξεκινήσει γύρισε και τον περιμάζεψε και παρ' όλη την ατυχία του το παληκάρι τίμησε την παρέα μας -ο LEON@MANIA.
Tα σουβλάκια έφτασαν τα άλογα του TOP GUN και τα τσίπουρα το βράδυ είχαν την τιμητική τους.
Ο Top Gun επέστρεψε Γιαννιτσά, Οι Παππούλης με την γοητευτική παρέα του και ο LeonMania επιστρέφουν αυτή την στιγμή στην AΘΗΝΑ.
Ενώ εμένα μου κάνει ένα συνεχόμενο σφύριγμα πολύ έντονο ο μπροστά δεξιός δίσκος (πρέπει να φρενάρει από μόνος του)......
Αύριο το πρόγραμμα έχει συνέχεια με πρωινό μπανάκι κλπ κλπ
αν κάποιοι θέλουν να έρθουν κινητά υπάρχουν και έχουν δημοσιευθεί στο forum.

O ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ STUDIO54
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..........

  • Αποσυνδεδεμένος jax7480
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 987
  • Turbo in da house!!!
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #55 στις: 25-07-2004, 08:49:50 »
Δυστυχως ετυχε κατι και μου χαλασε τα σχεδια. Ειχα τρεχαματα σε νοσοκομεια και τα συναφη χθες με την μανα μου ή οποια κυριολεκτικα μου εμεινε στα χερια(λυποθυμησε στο σπιτι) απο υποταση. Σορρυ παιδες ειλικρινα. Τα ειχα κανονησει ολα για να κατεβω, ειχα παει στην δουλεια μιαμιση ωρα νωριτερα, ειχα μιλησει και με τον Κωστα οτι στις 3 θα ξεκινουσα αλλα......ατυχια.
Και παλι συγνωμη για την "ακυρη" μη εμφανιση μου.
1.8Τ -- Αλλο φρουτο!!!

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #56 στις: 25-07-2004, 13:27:39 »
Ωραία περάσαμε, καλά φάγαμε, καλά ήπιαμε, να'χαμε και καμιά ρε παιδιά! (σόδα....!!) Καλή και η παρέα (πάνω από όλα)... πολύ το ευχαριστήθηκα! Δεν σχολιάζω περισσότερο μέχρι να δημοσιευτούν οι φωτογραφίες! :wink:


Παράθεση από: studio54
Οι Παππούλης με την γοητευτική παρέα του και ο LeonMania επιστρέφουν αυτή την στιγμή στην AΘΗΝΑ.

Πάλι καλά που το διευρκίνησες γιατί διαφορετικά κάποιοι κακεντρεχείς θα έγραφαν ότι η γοητευτική παρέρα μου ήταν ο LEON@MANIA :razz:  :razz:  :razz:

Παράθεση από: jaxx7480
Ειχα τρεχαματα σε νοσοκομεια και τα συναφη χθες με την μανα μου ή οποια κυριολεκτικα μου εμεινε στα χερια(λυποθυμησε στο σπιτι) απο υποταση.

Αυτά συμβαίνουν, ούτε να το συζητάς. Σε αυτές τις περιπτώσεις το παν είναι να είναι οι άνθρωποι καλά... Ελπίζω η μαμά σου να είναι καλά τώρα... ::pftroest::



Υ.Γ.1: Εμείς ξεκινήσαμε γύρω στι 1 παρά κάτι (λίγο) για Αθήνα, γιατί ο Γιώργος (LEON@MANIA) το πρωί δούλευε. 3-3:30πμ ήμασταν ήδη Αθήνα.(1:12πμ, βλέπω το post του Δημήτρη... Το διαλύσατε νωρίς..)

Υ.Γ.2: ΛΙΩΣΑΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!! ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ!!!! ::sunny:: ::sunny:: ::sunny:: ::sunny:: ::sunny:: ::sunny:: ::sunny::

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #57 στις: 25-07-2004, 16:05:13 »
Οντως ήταν μα πολύ όμορφη εκδρομή και το κλιμα της παρέας ήταν εκπληκτικό.Δυστυχώς η ατυχία που αρχίζει να παίρνει επιδημικές τάσεις στο club χτύπησε εμένα αυτή τη φορά που ενω ξεκίνησα μετά απο 10 λεπτά τράκαρα και έκανα το αυτοκίνητο βίδες τουλάχιστον μπροστά. :cry:  :cry:  Τελικά βρήκα που θα διαθέσω τα επομενα 2500 ευρω μου!!!Καπό, προφυλακτήρα , μάσκα , φανάρια , 2 ψυγεία και όλη η μετώπη.
Παρόλη την ατυχία μου θα ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια τους Kώστα(KOSTA),Δημήτρη(Loxia),Δημήτρη(Studio54),Δημήτρη(TopGunz),Γιώργο(George) oi οποίοι έκαναν τα αδυνατα δυνατα να με κάνουν να περάσω οσο το δυνατόν καλύτερα και να μην σκέφτομαι το ατυχημε που είχα.Ιδιαίτερα θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Ανδρέα ο οποίος ενω είχε ξεκινήσει κανονικά για τον Βόλο , μόλις έμαθε οτι τράκαρα γύρισε πίσω ,παρόλο που δεν ειχα πλέον όρεξη για τίποτα,και με μάζεψε απο το συνεργείο για να μην χαλάσει το κλίμα!Ανδρέα σε ευχαριστω πολύ , δεν το ξεχνάω φίλε :!:  :!:  :!: Παίδες ειστε όλοι τέλειοι και είμαι πολύ τυχερός που σας έχω γνωρίσει όλους :!: [/code]

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #58 στις: 25-07-2004, 16:25:17 »
Οι φωτογραφίες ρε παιδιά.... που είναι οι φωτογραφίες;;;;
Ακόμα για μπάνιο είστε;;

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #59 στις: 25-07-2004, 17:14:05 »
Μολις εφυγαν και ο Κωστας με τον Γιωργο για Αθηνα.Θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ηρθαν απο μακρυα.Ελπιζω να σας αρεσε ο Βολος και να μας ξαναερθετε γρηγορα(περισσοτεροι ομως..)!Εμεις οι ντοπιοι περασαμε καταπληκτικα και ηδη μας επιασε νοσταλγια για την επομενη φορα που θα τα πουμε!
Φωτογραφιες θα  ανεβασω αργοτερα!