Αποστολέας Θέμα: Παμε.......ΒΟΛΟ!!!  (Αναγνώστηκε 20343 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #60 στις: 25-07-2004, 17:18:05 »
Πραγματικά περάσαμε πάρα πολύ καλά. Αλλά την άλλη φορά θα περάσουμε καλύτερα. Είμασταν πραγματικά πολύ καλή παρέα.
Αλλά αυτός ο Λοχίας ακόμα στενοχωριέται που δεν μπορεσε να πατήσει τον LEON@MANIA με το Micraki του.......

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #61 στις: 25-07-2004, 18:16:46 »
Oριστε και μερικες απο τις φωτογραφιες!!




  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #62 στις: 25-07-2004, 18:26:06 »

Τεσσερα Τουρμπάτα ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

LEON@MANIA

TOP GUN

PAPOULIS & CO

  • TopGunZ
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #63 στις: 25-07-2004, 18:39:56 »
Γεια σας ρε παίδες!!!  :cool:

Επιτέλους εδέησα να συνδεθώ! Ευχαριστώ όλους για την πραγματικά φοβερή παρέα! Ήταν φανταστικά! Τα λόγια είναι λίγα για να περιγράψουν το πόσο καλά περάσαμε!!!

Ελπίζω την επόμενη φορά να κάτσω ολόκληρο ΣουΚου συνοδευόμενος και από την κατάλληλη παρέα να 'ούμ  :cool:

Για όσους έλειπαν, ελπίζω να βρεθούμε σύντομα ακόμα περισσότεροι μουρλοί για να παραγγέλνουμε τα σουβλάκια 20-20!!! (αυτή τη φορά ήταν 15-15 :razz: ).

Να είστε όλοι καλά ωρέ παλληκάρια!!!

  • TopGunZ
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #64 στις: 25-07-2004, 18:43:52 »

LEON@MANIA

TOP GUN

Ωραίοι, νέοι και μοιραίοι!!! Κορίτσιαααααα, εδώ είμαστε, οι κούκλοι του club!!!  :cool:  :cool:  :cool:


Μη στεναχωριέσαι Λοχία, τώρα που μάθαμε δε μας ξεφορτώνεστε έτσι εύκολα, μπουαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1330
  • Φύλο: Άντρας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #65 στις: 25-07-2004, 22:46:20 »
:oops:  :oops:  :oops:
Καλα περασατε απο οτι καταλαβα, αλλα στη Σκιαθο μαλλον περασα καλυτερα. ΒΙΒΑ ΒΡΩΜΟΛΙΜΝΟΣ !!!!
Την επομενη φορα που θα ερθετε, ελπιζω να ειμαι κι εγω εδω και να περασουμε ακομη καλυτερα.
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #66 στις: 25-07-2004, 22:55:39 »
Παράθεση από: nfot
:oops:  :oops:  :oops:
Καλα περασατε απο οτι καταλαβα, αλλα στη Σκιαθο μαλλον περασα καλυτερα. ΒΙΒΑ ΒΡΩΜΟΛΙΜΝΟΣ !!!!
Την επομενη φορα που θα ερθετε, ελπιζω να ειμαι κι εγω εδω και να περασουμε ακομη καλυτερα.

Αδικαιολογήτως Απών για να μην πω Λιποτάκτης!!!

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1330
  • Φύλο: Άντρας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #67 στις: 25-07-2004, 23:07:29 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Παράθεση από: nfot
:oops:  :oops:  :oops:
Καλα περασατε απο οτι καταλαβα, αλλα στη Σκιαθο μαλλον περασα καλυτερα. ΒΙΒΑ ΒΡΩΜΟΛΙΜΝΟΣ !!!!
Την επομενη φορα που θα ερθετε, ελπιζω να ειμαι κι εγω εδω και να περασουμε ακομη καλυτερα.

Αδικαιολογήτως Απών για να μην πω Λιποτάκτης!!!


Θα δικαιολογηθω με την πιο απλη αρχαια δικαιολογια:
"Το μ###ι σερνει καραβι". Οποιος αναμαρτητος, επι του θεματος, πρωτος το λιθο βαλετο.
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #68 στις: 25-07-2004, 23:12:42 »
Ευτυχώς δικαιολογήθηκες με ειλικρίνια και παρισεία!Ευγε νέε μου αλλά μην εισαι και μονοφαγάς......φέρε και κάτι απο δω....... :lol:  :lol:  :lol:
Οσο για τον λιθοβολισμό μάλλον τον γλιτωνεις απο όλους εκτος απο τον Κώστα του οποίου ενα μ@#%@ του περνάει πάντα αδιάφορο και αντίστροφα!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1330
  • Φύλο: Άντρας
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #69 στις: 25-07-2004, 23:36:57 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
...Ευγε νέε μου...

Ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο, αλλα μαλλον ειμαι απο τους γηραιοτερους του club, οντας 36+ (με βαση την ταυτοτητα, γιατι με βαση τα μυαλα .....).
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #70 στις: 25-07-2004, 23:55:11 »
Και εγώ αδικαιολογήτος απών άλλα μιά και μου κόψαν το τηλέφωνο μόνο απο τους δύο Δημητράδες ή κανένα internet cafe (καλή ώρα όπως τώρα) τα μαθαίνω περί συναντήσεων.Αυτή την φορά είχα ήδη κανονίσει όταν με ενημέρωσε ο Δημήτρης (studio54) - τα χαιρετίσματα μου απο την Σκόπελο - Ελπίζω την επόμενη φορά να καταφέρω να παρευρεθώ ,ομολογώ πάντως πώς καταστεναχωρέθηκα που έλειπα μιά και είμουν και ο ένας απο τους πρώτους που γκρίνιαζα για την έλλειψη εκδρομών πρός τα πάνω.
Ετοιμος ο Leonidas

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #71 στις: 25-07-2004, 23:58:29 »
Στρατο και Νικο ,μπορειτε να ζησετε με τις τυψεις σας πια!

  • Αποσυνδεδεμένος Petros_V5
  • Άνθρωπος
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 609
  • Φύλο: Άντρας
    • Toledo 2.3 V5 20V
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #72 στις: 26-07-2004, 00:03:09 »
Παράθεση από: studio54
(Image removed from quote.)
Τεσσερα Τουρμπάτα ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
(Image removed from quote.)
LEON@MANIA
(Image removed from quote.)
TOP GUN
(Image removed from quote.)
PAPOULIS & CO


Ωχ ρε LEON@MANIA, έτσι είσαι; Αλλιώς σε φανταζόμουν... :twisted:
Seat Toledo 2.3 V5 20V, Black Magic Metallic + MS Design Bodykit, full extras but the navigator and the sunroof (stiffer chassis ha! :rofl:) και το λένε Hidanko ;-)

Gimme five...cylinders!

  • c_pollatos
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #73 στις: 26-07-2004, 01:24:34 »
αψογα... το'χασα και αυτο... και μπορουσα ρε γ@μ*τ*...
Δεν το ειχα δει...

Anyway, σημασια εχει οτι περασατε καλα...

(Και με εχει φαει ο Ατσαλακωτος (το λιονταρακι μου) οτι θελει να δει τα αδερφια του...)

PS. Ψηνεστε για καμια εκδρομη στο νοτο? Προς τα μερη του φουρναρη moderator ή καμια φοινικουντα πχ...?

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παμε.......ΒΟΛΟ!!!
« Απάντηση #74 στις: 26-07-2004, 11:13:00 »
Οπως ειπαν και τα υπολοιπα παιδια, περασαμε καταπληκτικα και η φιλοξενια απο τους ντοπιους μας σκλαβωσε....
Αν και το ταξιδι δεν ξεκινησε με τους καλυτερους οιωνους λογο του ατυχηματος του Γιωργου (LEON@MANIA), τελικα εξελιχτηκε σε ενα πολυ ομορφο Σ-Κ χαρη στην καλη διαθεση ολων των μελων που παραβρεθηκαν.
Η καταναλωση φαγητου ηταν υπερβολικη και μαλιστα καταφεραμε να περασουμε χωρις απωλειες σε νεκρους και τραυματιες απο το οικογενειακο τσιπουραδικο του Δημητρη (studio54).  :grin:
Την Κυριακη αμολησαμε τα αγαλματενια κορμια μας για μπανιο σε μια πολυ ομορφη παραλια λιγο εξω απο το Βολο και αφου τσακωθηκαμε με παρακειμενη ταβερνα πηραμε τον δρομο της επιστροφης.

Θα ηθελα να ευχαριστησω και παλι απο καρδιας τους ντοπιους "ιθαγενεις" Λοχια-Studio54 που εκαναν τα παντα για να περασουμε οσο γινοταν καλυτερα (και το καταφεραν).

Ακομα να μην ξεχασω να ευχαριστησω και τους υπολοιπους Βολιωτες μελη του κλαμπ, που  μας εγραψαν στα @ρχιδι@ τους, πουλωντας μας στεγνα για ενα κομματι κρεας (γυναικειο). :evil:

Εις το (συντομο) επανειδειν....  :wink: