Αποστολέας Θέμα: Τι θα λέγατε για στροφηλίκια και καλό φαϊ;  (Αναγνώστηκε 3134 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • kroko
  • Επισκέπτης
Παιδιά δεν ξέρω αν επιτρέπεται αλλά έχω να προτείνω ενα καταπληκτικό μέρος για καλό φαϊ μετά απο μια υπέροχη διαδρομή με πολλές στροφές μέσα στο δάσος του βουνού Πάικο.Το χωριό λέγεται Μεγάλα Λειβάδια Πάικου οπου μπορούμε να φάμε στον παραδοσιακό ξενώνα, να πιούμε καφέ στο ξύλινο cafe bar και όλα αυτά μετά απο την υπέροχη διαδρομή που σας προανέφερα.Αν συμφωνείται θα μπορούσαμε να το οργανώσουμε και να περάσουμε μια πολύ όμορφη μέρα ή για όσους θέλουν ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο.

Υ.Γ. Εγώ πάντως κάποιο απο τα Σ/Κ που δεν έχω εφημερία θα το κάνω με το καινούριο μου Ibiza 1.6 105hp. :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για στροφηλίκια και καλό φαϊ;
« Απάντηση #1 στις: 16-08-2009, 21:43:38 »
Ειναι μια πολυ καλη προταση φίλε αλλα θα την συζητήσουμε με το καλο μολις τελειωσουν όλοι τις διακοπες τους,γιατι οπως καταλαβαινεις ειναι ολοι φευγατοι αυτοι την περιοδο.

Ωστοσο κάθε πεμπτη βρισκομαστε στο Cosmos για το καθιερωμένο πλέον καφέ μας θα χαρουμε να σε δουμε
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος isidiropoylos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν φοβάμαι να πεθάνω. Aπλώς δεν θέλω να' μαι εκεί
Απ: Τι θα λέγατε για στροφηλίκια και καλό φαϊ;
« Απάντηση #2 στις: 16-08-2009, 21:48:57 »
Ειναι μια πολυ καλη προταση φίλε αλλα θα την συζητήσουμε με το καλο μολις τελειωσουν όλοι τις διακοπες τους,γιατι οπως καταλαβαινεις ειναι ολοι φευγατοι αυτοι την περιοδο.

Ωστοσο κάθε πεμπτη βρισκομαστε στο Cosmos για το καθιερωμένο πλέον καφέ μας θα χαρουμε να σε δουμε


 :ok: :ok:

  • kroko
  • Επισκέπτης
Απ: Τι θα λέγατε για στροφηλίκια και καλό φαϊ;
« Απάντηση #3 στις: 17-08-2009, 20:20:41 »
Φίλε George δυστυχώς συνήθως την Πέμπτη εφημερεύω -γενικά συνήθως εφημερεύω, δεν έχουμε πολλούς γιατρούς και μας πάει λιγο Π/Κ- αλλά μόλις βρώ ευκαιρία υπόσχομαι να έρθω.Πιθανό την επόμενη Πέμπτη που έχω και άδεια :clap2: επιτέλους..... ::hiphop::

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για στροφηλίκια και καλό φαϊ;
« Απάντηση #4 στις: 17-08-2009, 20:26:04 »
Φίλε George δυστυχώς συνήθως την Πέμπτη εφημερεύω -γενικά συνήθως εφημερεύω, δεν έχουμε πολλούς γιατρούς και μας πάει λιγο Π/Κ- αλλά μόλις βρώ ευκαιρία υπόσχομαι να έρθω.Πιθανό την επόμενη Πέμπτη που έχω και άδεια :clap2: επιτέλους..... ::hiphop::

Θα σε περιμένουμε.Το παρον το κλειδώνω μέχρι την επιστροφη όλων οπου και θα το ξανα ανοιξουμε για συζητηση.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!