Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 120632 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Το ΓΙΑΤΙ που γράφει ειναι απορία δεν τονιζει σε εσενα κάτι.Ουτε προσβάλει κανένα.Ειναι ερώτηση απογνωσης και λύπης για οτι έχει γίνει.Ενα ΓΙΑΤΙ που βασανιζει πολλες φορες.Μην εισαι έτοιμος για καυγα.Λογος δεν υπάρχει.

Η ερώτηση ήταν εντελώς χιουμοριστικη στον έτερο συντονιστη για να χαλαρώσουμε λίγο.Πολυ έταση για το τιποτα παλικάρια.

George δεν υπάρχει  ένταση, για μας όλους εδώ κάτω έχει λήξη η ιστορία, και δεν θέλουμε άλλο να συνεχιστή αυτή η κόντρα , γι αυτο το λόγο γράψαμε και τα παραπάνω :ok:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
Ζηταω συγνωμη απο τον  George_NL ,αλλα εχω βγει απο τα ρουχα μου.
Μην μου ζοριζεσαι εισαι και σε κρισιμη ηλικια....οφου!!  :bleh:
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Ζηταω συγνωμη απο τον  George_NL ,αλλα εχω βγει απο τα ρουχα μου.

βρε τι συγνώμες και χαζά?Παιδια ειμαστε τώρα??? :harhar: :harhar:

Παρεξηγησεις στον γραπτο λογο γίνονται ! Λαθοι ειμαστε ανθρωπους κάνουμε! :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Ηρεμιααααααααααα  :ok: :ok: :ok: :ok:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Πρεπει καποια στιγμη καποιος να σας το χτυπησει αυτο για να το καταλαβετε οτι εχετε λαθος νοοτροπια.Δεν βαζω φιτιλιες για να τσακωθειτε μεταξυ σας.Σας λεω οτι επρεπε να ησασταν εξαρχης ετσι (ολοι μαζι και οχι χωρια).
Καταρχήν πρέπει να γίνει κατανοιτο ότι αυτήν την στιγμή δεν τσακωνόμαστε,  απλά συζητάμε, από εκεί και πέρα είμαστε όλοι μαζί εδώ και 5 χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα, μπορεί να είσαι από την Κρήτη αλλά την δικιά μας παρέα μάλλον δεν την γνωρίζεις, το φετινό ήταν μια εξαίρεση που δεν θα ξανασυμβεί,  δεν είχαμε ποτέ κανένα πρόβλημα μεταξύ μας , οπότε τα παραπάνω που γράφεις δεν ισχύουν, και σε παρακαλώ πολύ να το καταλάβεις,
 Όταν κατέβεις Κρήτη ενημέρωσε μας, και θα δεις ότι θα αλλάξεις γνώμη  :ok:

TOLEDO 20VT

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
Θα ελεγα να ανεβασει το τελευταιο βιντεακι ο Αχιλεας και να κλειδωσει εδω το θεμα!
Δεν υπαρχει λογος να λεμε τα ιδια και τα ιδια ξανα και ξανα :dunno: :dunno: :dunno:
Οτι εγινε εγινε!Δε εχουμε να χωρισουμε τιποτα απλα ηταν κακη συνενοησει απο τι αρχη!

 :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends:

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
το τελευταιο βιντεο παιδια ειναι πολυ μεγαλο καπου στα 300mbyte  και δεν το ανεβαζει καθολου..καμια ιδεα???? :think:


το εχω ανεβασει 2 φορες αλλα τιποτα δεν το διαβαζει...
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
Θα ελεγα να ανεβασει το τελευταιο βιντεακι ο Αχιλεας και να κλειδωσει εδω το θεμα!
Δεν υπαρχει λογος να λεμε τα ιδια και τα ιδια ξανα και ξανα :dunno: :dunno: :dunno:
Οτι εγινε εγινε!Δε εχουμε να χωρισουμε τιποτα απλα ηταν κακη συνενοησει απο τι αρχη!

 :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends:
:ok: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Και ποτε τα βρηκανε οι Χανιωτες με τους Ηρακλειωτες για να τα βρουν και τωρα.Μια ζωη τα ιδια πραγματα,οχι μονο στα του club αλλα γενικα σε ολες τους τις συναναστροφες.Οπως και οι Θεσσαλονικεις με τους Αθηναιους υπαρχει μια κοντρα.ΓΙΑΤΙ? Για εμενα ειναι κομπλεξικα πραγματα αυτα που κανουν :annoyed_h4h:

Πολλοί Ηρακλειώτης ψήφισαν χανια και πολλή Χανιώτες ψήφισαν Ηράκλειο , αυτό προς όλων των κόσμο που διαβάζει και όχι προς εσένα , τα υπόλοιπα απλά τα προσπερνάω γιατί δεν αξίζει των κόπο.

Σεβασμός προς των 260 γιατί θα μπορούσε να είναι πατέρας μας.
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
το τελευταιο βιντεο παιδια ειναι πολυ μεγαλο καπου στα 300mbyte  και δεν το ανεβαζει καθολου..καμια ιδεα???? :think:


το εχω ανεβασει 2 φορες αλλα τιποτα δεν το διαβαζει...

βάλτο στο movie maker σωστο ξανά και θα γίνει καμιά 40αρια MB.
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
βάλτο στο movie maker σωστο ξανά και θα γίνει καμιά 40αρια MB.



δεν το αναγνωριζει σαν avi ομως μετα....θα βρω ακρη... :wink:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος rabbit
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
μπραβο και στις δυο συναντησεις που εγιναν για την πιτα  :ok:
ελπιζω του χρονου ολοι μαζι !!
{εγω λογω οικογενειακων υποχρεωσεων δεν μπορεσα να παω σε καμια :down:}
του χρονου σιγουρα :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Θα "συμβουλεψω" ορισμενους να αφησετε τις συμβουλες ειδικα στο συγκεκριμενο θεμα.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Εγώ εύχομαι και του χρόνου , χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά , να είσαστε  καλά όλοι  με καλύτερη οργάνωση ποιο νωρίς και τίποτα άλλο. Ελπίζω να τα έχετε βρει άπαντες μέχρι του χρόνου και να μπορέσουμε να έρθουμε στην Κρήτη οπουδήποτε να κόψουμε ξανά όλοι μαζί αυτή την φορά την πίτα.  :ok:

θα ναυλωσουμε ενα πλοιο να ερθετε ολοι τοτε....

αντε αχιλλεα κανε κατι με το υελευταιο βιντεο να κλεισει επιτελους το θεμα....
 :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
ελα και το τελευταιο βιντεο και τελος το θεμα για φετοςςςςςςςς..αντες και του χρονου παλιιιι.. :wink: :clap2:


http://yfrog.us/0ikopipitas0001z

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ